KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere Kahramanmaraş Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Kahramanmaraş Belediyesi için  su fatura sorgulama işleminiz için yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler yardımı ile su fatura sorgulama işleminizi kolaylık ile yapabileceksiniz.

İnternet kullanımının kullanılmasının artması ile birlikte, kurumlarda bireylerin işlem yapabilme yetkilerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeleri için online uygulama hizmetleri sunmaktadır. Bu uygulamalar ile birlikte kurumlara gitmenize gerek kalmadan, uzun kuyruklarda saatlerce beklemenize gerek kalmadan işlemlerinizi internet üzerinden yapacak olduğunuz birkaç basit işlem ile gerçekleştirebileceksiniz. Belediyelerinde başlatmış olduğu bu fatura sorgulama, fatura ödeme uygulamaları sayesinde işlemlerinizi rahatlıkla ve güvenli bir şekilde online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kahramanmaraş ilinde yaşayan bireylerimizi su fatura sorgulama işlemleri için ise yazımızdaki adımları takip etmeleri yeterli olacaktır.

Kahramanmaraş Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Kahramanmaraş Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda sizler için paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan uygulama üzerinden sizden istenecek olan bilgilerinizi tam ve doğru bir şekilde ilgili yerlere yazmanız gerekmektedir.

Açılan ekran üzerinden ilk olarak borç tahsilat türünü ‘abone bazında su gelirleri’ seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Adsız

Listeleme şekli kısmında herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sonrasında, Yıl bölümüne sorgulatma yapmak istediğiniz tarih aralığını girmeniz gerekmektedir. Ardından, su abone numaranızı girmeniz gerekmektedir. Bilgi girişlerinizi tamamladıktan sonra, son olarak ‘Sorgula’ butonuna basmanız gerekmektedir.

12

 

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra su fatura sorgulama işleminiz için sisteme giriş yapabilir ve fatura bilginize ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.