KARABÜK BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KARABÜK BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte internetin kullanım alanı oldukça yaygınlaştı. Artık neredeyse her evde bilgisayar ve internet bulunmakta. Bu sebeple birçok işlemimizi artık internet üzerinden yapabiliyoruz. Bu işlemlerden bazıları su faturaları, elektrik faturaları, internet ve doğal gaz faturaları gibi sorgulama işlemlerimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Ayrıca ödeme işlemlerimizi de internet üzerinden yapabiliyoruz. Bu alanda birçok belediye hizmet veriyor. Bunlardan bir tanesi de Karabük Belediyesi’dir. Karabük Belediyesi su fatura sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı yazının devamında nasıl yapacağınız hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

Karabük Belediyesi Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken işlem yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklamak olacaktır. Bu link sizi Karabük Belediyesi’nin E-Belediye sayfasına yönlendirecektir. Su fatura sorgulama işleminizi yapabilmek için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Bunun için sayfanın sol kısmında yer alan kaydol butonuna tıklayınız. Açılan sayfa üzerinde sizden kayıt için istenilen bilgileri doldurup kullanıcı adı ve parolanızı oluşturunuz. Ardından üyelik işleminizi tamamlayınız.

w

Daha sonra linke ilk tıkladığınızda açılan sayfanın sol kısmında yer alan kullanıcı adınızı ve oluşturmuş olduğunuz şifrenizi giriniz. Ardından giriş butonuna tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfadan su faturanızı öğrenebilir. Ayrıca ödemenizi de bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
s

Ayrıca hızlı ödeme seçeneğinden de sicil numaranızı yada TC kimlik  numaranızı girerek giriş butonuna tıklayınız. Bu şekilde de Karabük Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.
ff

Karabük Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.