KARABÜK ENERJİSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KARABÜK ENERJİSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

ENERJİSA Elektrik Dağıtım A.Ş’nin genel amacı Başkent Elektrik Dağıtım bölgesini kapsayan Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Kırıkkale, Çankırı illerinde sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak adına elektrik dağıtım faaliyetlerini planlı ve kapsamlı bir şekilde yürütmektir. Gelişen teknolojiler sayesinde hayatımıza birçok yenilik gelmiştir. Bunlardan bir tanesi de internettir. İnternet kullanımının yaygınlaşmasından dolayı birçok kurum ve kuruluş müşterilerine internet üzerinden işlem yapma imkanı sağlamaktadır. Bu kuruluşlardan bir tanesi de yazımızın başında bilgi verdiğimiz ENERJİSA’dır. ENERJİSA resmi web sayfasında fatura borç sorgulama, fatura tahsilat, kaçak ihbar, fatura itiraz gibi işlemleri yapabilirsiniz. Karabük ENERJİSA elektrik fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

Karabük ENERJİSA Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Karabük ENERJİSA elektrik fatura sorgulama yapmak için ilk olarak Karabük elektrik dağıtımını üstlenen ENERJİSA’nın resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler yazısına tıklayınız. Açılan online işlemler penceresinden işlem yapabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekir. Eğer üyeliğiniz var ise aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen alanları doldurunuz.

karabük enerjisa

Tüm belirtilen alanları eksiksiz doldurduktan online işlemler sistemine giriş yapabilirsiniz. Online işlemler sistemine giriş yaptıktan sonra fatura/borç sorgulama yazısına tıklayarak fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Ayrıca yine online işlemler sistemi sayesinde sorgulama yaptığınız güncel veya günü geçmiş elektrik fatura borcunuzu borç tahsilat kısmından kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Karabük ENERJİSA Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.