KARABÜK KARGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KARABÜK KARGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

İnternet kullanımının yaygınlaşmasından dolayı insanlar birçok işlemini internet üzerinden yapmaktadır. Bu sayede uzun sıralarda dakikalarca beklemek zorunda kalmadan zamandan tasarruf etmektedirler. İnternet kullanımındaki artışı göz ardı etmeyen birçok işletmeler vardır. Bu işletmeler müşterilerine online işlem hizmeti sunmaktadır. Bu online işlem hizmeti sunan işletmelerden bir tanesi de KARGAZ’dır. Kargaz Karabük ilinin doğalgaz dağıtımını üstlenmiştir. KARGAZ resmi web sayfasından yapabileceğiniz online işlemler şunlardır: Fatura sorgulama, fatura itiraz, kaçak kullanım ihbarı ve retrokit sorgulama. Karabük KARGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linki tıklayınız.

 Karabük KARGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Karabük KARGAZ doğalgaz faturası sorgulama yapmak için ilk olarak KARGAZ Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve fatura sorgulama yazısına tıklayınız. Açılan fatura sorgulama sayfasından aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen abone numarası alanını doğru bilgi ile doldurunuz.

kargaz

Kırmızı renk ile belirtilen alanı doğru bilgilerle doldurduktan sonra borç sorgula butonuna tıklayınız. Böylelikle Karabük KARGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini yapmış olursunuz.

Kargaz resmi web sayfasından sorgulama yaptığınız güncel veya günü geçmiş doğalgaz fatura borcunuzu henüz online olarak ödeme imkanı bulunmamaktadır. Fakat anlaşmalı bankalar aracılığıyla doğalgaz fatura borcunuzu online bankacılık hizmeti sayesinde kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Karabük KARGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.