KARAMAN KARAMANGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KARAMAN KARAMANGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Karaman ilinde yaşayan vatandaşların doğalgaz dağıtımını Enerya bünyesinde olan Karamangaz sağlamaktadır. Enerya sadece Karaman ilinin doğalgaz dağıtımını üstlenmemiştir Antalya, Aksaray, Aydın, Denizli, Ereğli, Erzincan, Konya, Nevşehir, Niğde illerinde doğalgaz dağıtım ve altyapı faaliyetlerini sürdürmektedir. Enerya, Türkiye’nin bu 11 şehrinin 30 yıl süresince gaz dağıtım lisansına sahiptir.

Enerya resmi web sayfası aracılığıyla online işlemler sayfasında binamın önünde doğalgaz hattı var mı, sertifikalı firmalar, proje durumu,tahmini fatura hesaplama, sözleşmeli fesih işlemleri ve fatura görüntüleme işlemlerinizi internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Karaman Karamangaz doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayınız.

Karaman Karamangaz Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Karaman Karamangaz doğalgaz faturası sorgulama yapmak için ilk olarak Enerya resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve şehirler penceresinden Karaman ilini seçiniz. Açılan sayfadan online işlemler yazısına tıklayınız. Açılan online işlemler penceresinden fatura görüntüleme butonuna tıkladığınızda açılan sayfada aşağıdaki resimde kırmızı renkle belirtilen sözleşmeli hesap numarası veya sayaç numarası ile fatura görüntüleme seçeneklerinden birini seçiniz ve seçtiğiniz seçeneğe göre ilgili alanları doldurunuz.karaman

Tüm alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra Karaman Karamangaz doğalgaz fatura sorgulama işleminiz gerçekleştirmiş olursunuz. Sorguladığınız güncel veya günü geçmiş fatura borcunuzu Enerya resmi web sayfasından ödeme imkanı henüz yoktur. Fakat anlaşmalı birçok bankanın online işlemler aracılığıyla kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Karaman Karamangaz Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.