KARAMAN MEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KARAMAN MEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Gelişen teknolojiyle birlikte birçok yenilik hayatımıza hızlı bir şekilde girmiştir. Bu yeniliklerden bir tanesi de internet ulaşabilirliğinin çok kolaylaşmış olmasıdır. İnternete cep telefonlarından, tabletlerden ve bilgisayardan erişebilir olması insanların birçok işlemi internet üzerinden yapmasını sağlamaktadır. İnternet kullanımının artışından dolayı birçok kurum ve kuruluş müşteri veya abonelerine işlemlerini internet zerinden yapabilmeleri için online işlem hizmeti vermektedir. Bu kurumlardan bir tanesi de Meram Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’dir. MEDAŞ Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 ile elektrik dağıtımını ve perakende satış hizmetinden sorumludur. MEDAŞ online işlemler sisteminden yapabileceğiniz online işlemler şunlardır: Fatura sorgulama, evrak sorgulama, abonelik işlemleri, kar hesabı ve indirimli elektik. Karaman MEDAŞ elektrik fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayınız

Karaman MEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Karaman MEDAŞ elektrik fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler sayfasından fatura sorgulama butonuna tıklayınız bu sizi MEPAŞ sayfasına yönlendirecektir. Aşağıda kırmızı renk ile belirtilen tesisat no ve resimdeki kod alanlarını doldurarak fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.karaman medaşTüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Karaman elektrik fatura sorgulama işleminizi bitirmiş olursunuz.

Ayrıca yine aynı online işlemler penceresinden güncel veya günü geçmiş elektrik faturalarından istediğinizi seçerek fatura borcunuzu kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Karaman MEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.