KARS ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KARS ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Artan internet kullanımından dolayı insanlar birçok işlemini internet üzerinden yapmaktadır. Böylelikle uzun sıralarda dakikalarca beklemeyip zamandan tasarruf etmektedir. Birçok işletme online işlemler hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Bu işletmelerden bir tanesi de Aras Elektrik Dağıtım Anonim Şirketidir. Aras EDAŞ Erzurum merkezli olmak üzere Erzincan, Kars, Iğdır, Bayburt, Ağrı ve Ardahan illerinin elektrik dağıtımını üstlenmiştir. Aras EDAŞ resmi internet sitesinden yapabileceğiniz online işlemler şunlardır: Usulsüz kullanım ihbarı, öneri şikayet ve talep formu, fatura sorgulama, bilgi edinme, tarife bildirim çizelgesi ve güvence bedelleri işlemleridir. Kars Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama yapmak için yazının sonundaki linki tıklayınız.

Kars Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kars Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Aras EDAŞ resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler penceresinden fatura sorgulama yazısına tıklayınız. Açılan sorgulama sayfasında aşağıda kırmızı renk ile belirtilen işletme kodu, abone numarası ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurunuz.aras edaş

Kırmızı renk ile belirtilen alanları eksiksiz doldurduktan sonra sorgulama butonuna tıklayarak güncel ve ya günü geçmiş fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Aras EDAŞ resmi web sayfasından sorgulama yaptığınız elektrik fatura borcunuzu online işlemler sayfasından ödeme hizmeti henüz vermemekte. Fakat anlaşmalı bankaların online bankacılık hizmetleri sayesinde kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Kars Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.