KASTAMONU BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KASTAMONU BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere Kastamonu belediyesi su fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgileri takip ederek, Kastamonu ilinde yaşamakta olan bireyler su fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabileceklerdir. Kastamonu’nda yaşamakta olan bireylere sunulmuş olan bu uygulama sayesinde bireyler su fatura sorgulama işlemlerine ek olarak ödeme işlemlerini de online işlem uygulamaları sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebileceklerdir.

Kastamonu Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Kastamonu Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi online olarak internet üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda sizler için paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sorgulama ekranı üzerinden girecek olduğunuz bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir biçimde ilgili yerlere yazmanız gerekmektedir. Kastamonu’nda yaşamakta olan bireylerin su faturası sorgulama işlemlerini yapabilmeleri için öncelikle sisteme üye olmaları gerekmektedir. Üyelik işlemleri için gerekli olan bilgilerinizi sisteme girdikten sonra kolayca üye olabilir ve Kastamonu Belediyesi’nin sizlere sunmuş olduğu bu imkanları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tıklama işleminizden sonra sorgulama ekranı üzerinden sizden istenmekte olan ‘Abone No’ bilgisini ilgili kutucuğa yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Ardından ‘Göster’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra sizlerde su faturası sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Kastamonu Belediyesi’nin vatandaşlarını sunmuş olduğu bu uygulama sayesinde su faturası ödeme işleminizi de güvenli bir şekilde rahatça yapabilirsiniz.

Kastamonu Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.