KASTAMONU ENERJİSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KASTAMONU ENERJİSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Gelişen teknoloji beraberinde birçok yeniliği hayatımıza hızlı bir şekilde girmesini sağlamıştır. Bu yeniliklerden bir tanesi de internet erişiminin eskiye oranla hızlı bir şekilde artmasıdır. İnternet erişiminin kolay olması insanların her an internetin elinin altında olması onların birçok işlemini artık internet üzerinden yapmasına sebep olmaktadır. Bu artan internet kullanımından dolayı birçok şirketler, kurum ve kuruşlar işlemlerinin bir kısmını internet üzerinden yapabilme imkanı sağlamaktadır. Bu kuruluşlardan bir tanesi de ENERJİSA’dır. ENERJİSA 3 bölgede hizmet elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Bu bölgelerden bir tanesi de Başkent Elektrik Dağıtım bölgesidir. Bu bölge kapsamındaki sorumluluk alanı Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Kırıkkale ve Çankırı illeridir. ENERJİSA resmi web sayfasından birçok online işleminizi yapabilirsiniz. Fatura sorgulama, fatura itiraz, kaçak kullanım ihbarı, fatura tahsilat gibi işlemleri online işlemler sisteminden yapabilirsiniz. Kastamonu ENERJİSA elektrik fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayınız.

Kastamonu ENERJİSA Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kastamonu ENERJİSA elektrik fatura sorgulama yapmak için ilk olarak ENERJİSA resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve Başket Elektrik Dağıtım bölgesini seçerek online işlemler yazısına tıklayınız. Enerjisa online işlemler sisteminden işlem yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Eğer üyeliğiniz bulunuyorsa aşağıdaki resimde kırmızı renk ilke belirtilen alanları eksiksiz doldurunuz.

karabük enerjisa

Tüm alanları eksiksiz doldurarak sisteme giriş yapabilirsiniz ve fatura sorgulama ekranından faturanızı sorgulayabilirsiniz ve sorgulama yaptığınız güncel veya günü geçmiş elektrik fatura borcunuzu kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Kastamonu ENERJİSA Elektrik Fatura Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.