KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİCİL BİLGİLERİ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİCİL BİLGİLERİ SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Kayseri Büyükşehir Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. E-Devlet kapısı üzerinden yapacağımız sorgulama işlemi için ilk olarak bir E-Devlet şifresi elde etmeniz gerekmektedir. E-Devlet şifresi tüm E-Devlet kapısı üzerinden yapılabilecek işlemlerde kullanılabilmektedir. E-Devlet şifresinin dağıtım işlemini PTT şubeleri üstlenmektedir. Kimlik bilgilerinizle temin edebileceğiniz E-Devlet şifresinin bedeli sadece 2 TL’dir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak sicil bilgileri sorgulama sayfasına girmeniz gerekmektedir. Bu sayfanın linkine yazının bitiminde yer verilecektir. Linke tıkladığınızda açılan sayfa üzerinde “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.

Untitled

Daha sonra TC kimlik numarası ve PTT şubesinden temin etmiş olduğunuz E-Devlet şifresi bilgilerinizi belirtilen boşluklara doldurduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Böylece sorgulama işleminizi E-Devlet kapısı üzerinden başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.