KAYSERİ KASKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KAYSERİ KASKİ SU FATURA SORGULAMA

Gelişen teknoloji ile birlikte, gerek özel gerekse kurumsal işlemlerimizi çoğunu internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Online olarak gerçekleştirmekte olduğumuz bu işlemler için birkaç basit işlem yapmamız yeterli olacaktır. Vatandaşlarımıza sunulmuş olan bu uygulamalar sayesinde, sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu kapsam içinde fatura sorgulama işlemlerinizi de online olarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz fatura sorgulama işleminizi yaşamakta olduğunuz şehre göre yapmanız gerekmektedir.

Bu yazımızda sizlere Kayseri KASKİ su fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler ile birlikte Kayseri ilinde ikamet eden bireyler KASKİ fatura sorgulama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kayseri KASKİ Su Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Kayseri KASKİ su fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden online olarak gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan ekran üzerinden sorgulama işleminiz için sizlere verecek olduğumuz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Sorgulama işleminiz için Abone numaranız yeterli olacaktır.

Tıklama işleminizden sonra, öncelikle ‘Abone No’ bilginizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Ardından, ekran üzerinde görmüş olduğunuz güvenlik kodunu ilgili yere yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Bilgi girişlerinizin ardından son olarak ‘ Devam Et’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz bu işlemlerden sonra Kayseri ilindeki vatandaşlarımız KASKİ fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla  yapabilmektedirler. Dilerseniz sizlere sunulmuş olan bu  aynı uygulama üzerinden ödeme işleminizi de güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kayseri KASKİ Su Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.