KENTGAZ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KENTGAZ BORÇ SORGULAMA

KENTGAZ, Denizli ilinde yaşamakta olan vatandaşlarımızın kullanmakta olduğu doğalgaz sistemidir. Bu kapsamda KENTGAZ il içerisinde yaşamakta olan bireylerimize eş zamanlı sunmuş olduğu bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde 7/24 sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Günümüzdeki teknoloji, ve internet kullanımı dolayısıyla birçok işlemimizi kurumlara gitmemize gerek kalmadan internet üzerinden rahatlıkla ve güvenle yapabilmekteyiz. KENTGAZ borç sorgulama işlemini de internet üzerinden yapacak olduğunuz bir kaç basit işlem ile merak ettiğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşmanıza imkan tanımaktadır.

Bu yazımızda sizlere KENTGAZ borç sorgulama işleminizi nasıl yapabilmeniz gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler kapsamında sizlerde işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

KENTGAZ Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Doğalgaz kullanımının artmasıyla birlikte günümüzde vatandaşlarımızın en çok karşılaştığı sorunlardan biri de borç konusudur. Ancak KENTGAZ uygulaması ile birlikte bu konudaki işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmektesiniz. Borç Sorgulama işleminizi yapmak istiyorsanız ilk olarak yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan doğrulama ekranı üzerinden öncelikle ‘Sözleşme Hesap Numarası İle’ yada ‘Sayaç Numarası İle’ olan seçeneklerden işlem yapmak istediğinize tıklamanız gerekmektedir.

Adsız1

Bu işlemizden sonra seçmiş olduğunuz işleminize göre bilgi girişinizi ekrandaki ilgili yere yapmanız gerekmektedir. Ardından, TC kimlik numaranızın 3. karakteri ve 11. karakterini girmeniz gerekmektedir.

Adsız1

Girmiş olduğunuz bilgilerinizin doğruluğundan emin olduktan sonra ‘Listele’ butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Adsız1

Yapmış olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra borç sorgulama işleminizi yapabilir ve gerekli olan bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

KENTGAZ Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ! 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.