KİLİS GAZDAŞ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KİLİS GAZDAŞ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden bir tanesi de internet üzerinden birçok işlemlerimizi yapabilme imkanıdır. Artan bu internet kullanımı dolayısıyla birçok kurum ve kuruluş müşterilerine internet üzerinden işlem yapabilme imkanı sağlamaktadır. Bu kuruluşlardan bir tanesi de GAZDAŞ’tır. GAZDAŞ, dağıtım faaliyetlerini yürütmek üzere “Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.” ve “GAZDAŞ Gaziantep Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.” şirketlerini kurdu. Gaziantep Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi sorumluluk alanları içinde Kilis, Gaziantep ve Nizip illeridir.

Gaziantep Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’nin vermiş olduğu online işlem hizmeti sayesinde birçok işlemleri internet üzerinden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılabilinecek online işlemler şunlardır: Bireysel abone online işlemler, bireysel abone yeni üyelik, abone durumu sorgulama, fatura görüntüleme, e-fatura aboneliği, endeks bilgilendirme, fesih başlangıç işlemleri. Kilis GAZDAŞ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için yazını sonunda paylaştığımız linki tıklayınız.

Kilis GAZDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kilis GAZDAŞ doğalgaz fatura sorgulaması yapmak için ilko olarak GAZDAŞ resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve Gaziantep bölgesini seçiniz. Açılan sayfada online işlemler yazısını tıklayarak, bireysel abone ve fatura görüntüleme adımlarını izleyiniz. Fatura görüntüleme sayfasında işlem yapabilmek için üye olmanız gerekmekte. Eğer üyeliğiniz varsa aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen kullanıcı adı ve parola alanlarını doldurunuz.gazdaş

Sisteme giriş yaptıktan sonra abone ya da tesisat no ile Kilis GAZDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siteme üyeliğiniz bulunmuyorsa yeni üyelik oluştur yazısına tıklayarak üyelik formu doldurunuz.

Kilis GAZDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.