KİLİS TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KİLİS TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Kilis Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Toroslar EPSAŞ firması Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerini kapsayan Toroslar bölgesinde elektrik perakende satış faaliyetini gerçekleştirmekte olup, yaklaşık 4 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Bizim bu yazıda sizlere vereceğimiz bilgiler Toroslar EPSAŞ firmasının elektrik fatura sorgulama hizmeti hakkında birtakım kolaylıklar içerecektir. Elektrik fatura sorgulama işleminizi 2 şekilde yapabilirsiniz. Bunlardan ilki Toroslar EPSAŞ firmasının abone merkezleri veya fatura ödeme noktalarından gerçekleştirilmektedir. Bu işlem sizlere fazladan vakit kaybetmenize yok açacaktır. Bu yüzden sizlere çok daha kolay bir sorgulama işlemini tavsiye ediyoruz.

Kilis Toroslar EPSAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Yazının başında bahsettiğimiz gibi elektrik fatura sorgulama işlemini daha kolay bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirme hakkında bilgi vereceğiz. Toroslar EPSAŞ firmasının hisseleri ENERJİSA firmasına ait olduğu için Kilis Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini ENERJİSA firması üzerinden yapacağız.

Bu sorgulama işlemi için ilk olarak sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece ENERJİSA Online İşlemler sayfasına yönlendirileceksiniz. Fakat bu işlem üyelik sistemiyle çalıştığından sorgulama işleminizi ancak bu yolla gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik bilgileriniz bulunmuyor ise sağ üst köşede yer alan “Üye Ol” butonuna basarak üyelik işlemlerini gerçekleştirip elektrik fatura sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Untitled

Eğer üyelik bilgileriniz bulunmakta ise sayfanın solunda yer alan üyelik bilgilerinizi girerek “Bireysel” ve “Kurumsal” fatura sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kilis Toroslar EPSAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.