Kırıkkale Belediyesi Su Fatura Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Kırıkkale Belediyesi Su Fatura Sorgulama

Su, canlıların hayatını devam ettirebilmesi için gerekli olan en önemli maddedir. En doğal sıvıdır ve insan vücudunun fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için en gerekli besindir. Pek çok alanda kullandığımız su belediyelerin düzenlemeleri ile kapımıza kadar gelmektedir. Su faturaları sorgulamaları da aynı şekilde belediyelerce resmi siteleri üzerinden vatandaşların hizmetine sunulmaktadır. Kırıkkale Belediyesi su fatura sorgulama işlemi sunulan hizmetlerden biri olup vatandaşların faturaları hakkında detaylı bilgiye sahip olmaları amaçlanır. Kırıkkale su fatura sorgulamanızı nasıl ve nereden yapacağınızın bilgisini aşağıdaki yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale Belediyesi Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kırıkkale Belediyesi su fatura sorgulama işlemi için neler yapmanız gerekiyor açıklayacağız. Öncelikle bu işlemi yapmak oldukça basittir çünkü bu işlemi yapmanız için sizden herhangi bir yere üye olmanız istenmeyecek veya herhangi bir şifre satın almanız gerekmeyecektir. Bu işlem için sizden istenen tek şey su abone numaranızı bilmenizdir. Bu su fatura sorgulama işlemini yapabilmeniz adına yazımızın sonunda sizlere sunduğumuz bağlantı sekmesine tıklamanız gerekiyor.

kırıkkale su1

Ardından taksitli borçlar mı diğer borçlar mı bunu seçmeniz gerekiyor. Abone numaranızın doğru olduğundan eminseniz Göster sekmesine, değilseniz Temizle butonuna tıklayınız ve abone numaranızı yeniden yazınız.

kırıkkale su2

Kırıkkale Belediyesi su fatura sorgulama yapabilmeniz adına bunları yapmanız yeterli olacaktır. Karşınıza gelecek ekranda güncel faturanızın neler olduğunu ve geçmiş dönem borçlarınızın olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Sisteme giriş yaptığınızda güncel fatura ve borç bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz, aynı zamanda dönem ve tutar olarak ayırdığınızda detaylarına ulaşabilirsiniz. Aynı sayfa üzerinden su borcu ödeme işlemlerini de gerçekleştirebileceksiniz.

Kırıkkale Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.