KIRIKKALE KIRGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIRIKKALE KIRGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

KIRGAZ, Kırıkkale ve Kırşehir ile Yahşihan, Bahşılı ilçelerinde dağıtım şebekesinin doğalgazın abone ve serbest tüketicilere teslim edilmek üzere ulaştırılması ve perakende satışı ile müşteri hizmetlerini yerine getirecektir.

Artan internet kullanımı sayesinde insanlar birçok işlemlerini internet üzerinden yapmakta. Artan bu internet kullanımını göz ardı etmeyen birçok kurum ve kuruluş online işlem hizmeti vermekte. Bu kurumlardan bir tanesi de KIRGAZ Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’dir. KIRGAZ resmi web sayfasından online işlemler penceresinden birçok işlemi aboneler uzun sıralarda beklemek zorunda kalmadan internet üzerinden yapabilmektedir. Abonelerin internet üzerinden yapabileceği işlemler şunlardır: Tahmini fatura hesaplama, abone no sorgulama, gaz fatura sorgulama, gaz açılacak yerler Kırıkkale, gaz açılacak yerler Kırşehir, Kırıkkale randevu sistemi, Kırşehir randevu sistemidir. Kırıkkale KIRGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linki tıklayınız.

Kırıkkale KIRGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kırıkkale KIRGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için ilk olarak KIRGAZ resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve Online işlemler yazısına tıklayınız. Açılan pencerede gaz fatura sorgulama yazısına tıklayınız ve aşağıda kırmızı renk ile belirtilen abone no alanını eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurunuz.

kırgaz

Kırmızı ok ile belirtiğimiz alanı doğru bilgilerle doldurduktan sonra Kırıkkale KIRGAZ doğalgaz faturası sorgulama işleminiz gerçekleştirmiş olursunuz. Sorguladığınız güncel veya günü geçmiş fatura borcunuzu KIRGAZ resmi veb sayfasında belirtilen anlaşmalı bankalar aracılığıyla vezne, atm, internet ve otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilirsiniz.

Kırıkkale KIRGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.