KIRKLARELİ TREDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIRKLARELİ TREDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Gelişen teknoloji birlikte hayatımıza birçok yenilik hızlı bir şekilde girmiştir. Bu yeniliklerden bir tanesi de internetin erişilebilir olmasıdır. İnternetin erişilebilir olması insanların birçok işlemini internet üzerinden yapabilme imkanı sağlamakta. Bu internet kullanımını dikkate olan kurum ve kuruluşların bir kısmı online işlem hizmeti vermektedir. Online işlem hizmeti veren kuruluşlardan bir tanesi de Tekirdağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’dir. TREDAŞ Trakya, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli elektrik dağıtımı hizmetini üstlenmiştir. Tredaş resmi web sayfasında yapabileceğiniz online işlemler şunlardır: Kaçak kullanım ihbarı, fatura borç sorgulama, bilgi güncelleme, arıza bildirim ve sokak aydınlatma şikayetleridir. Kırklareli TREDAŞ elektrik fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linki tıklayınız.

Kırklareli TREDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kırklareli TREDAŞ elektrik faturası sorgulama yapmak için ilk olarak Tekirdağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler penceresinden fatura/borç sorgulama yazısına tıklayınız. Açılan sorgulama ekranından aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen işletme kodu, abone numarası ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz doldurunuz.

tredaş

Belirtilen alanları eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurduktan sonra sorgulama butonuna tıklayarak Kırklareli TREDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

TREDAŞ resmi web sayfasından sorguladığınız elektrik fatura borcunuzu ödeme hizmeti vermemektedir. Fakat anlaşmalı bankalar aracılığıyla ONLİNE bankacılık hizmetlerinden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Kırklareli TREDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.