KIRŞEHİR MEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIRŞEHİR MEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Artan internet kullanımından dolayı insanlar birçok işlemini internet üzerinden yapmak ve bu sayede uzun sıralarda saatlerce beklemek yerine zamandan tasarruf ederek işlemlerini hızlıca halletmekte. Artan internet kullanımını dikkate alan birçok kurum veya kuruluşlar müşteri veya abonelerine işlemlerini internet üzerinden yapma imkanı sağlamakta. Böylece müsteri veya aboneleri işlemlerini internet üzerinden hızlıca yapmaktadır. Bu internet kullanımını dikkate alan ve abonelerine online işlem hizmeti sunan kuruluşlardan bir tanesi de Meram Elektrik dağıtım Anonim Şirketidir. Meram Elektirk Dağıtım A.Ş, Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 ilde elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. MEDAŞ resmi web sayfasından yapabileceğiniz online işlemler şunlardır: Fatura sorgulama, evrak sorgulama, kar hesabı, fatura itiraz, perakende satış sözleşmesi başvurusu ve kaçak kullanım ihbarı. Kırşehir MEDAŞ elektrik fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayınız.

Kırşehir MEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kırşehir MEDAŞ elektrik fatura sorgulama yapmak için ilk olarak Meram Elektrik Dağıtım A.Ş nin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler butonuna tıklayınız. Bu işlem sizi MEPAŞ sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada fatura sorgulama ekranından aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen tesisat no ve resimdeki kod alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.karaman medaşKırmızı renk ile belirtilen alanları eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurduktan sonra Kırşehir MEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminiz gerçekleştirmiş olursunuz.

Ayrıca yine online işlemler sisteminden sorgulama yaptığınız güncel veya günü geçmiş fatura borcunuzu kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Kırşehir MEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.