KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BEYAN BİLGİLERİ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BEYAN BİLGİLERİ SORGULAMA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde ikamet eden kişilerin yapabilecekleri sorgulama işlemlerinden biri de beyan bilgileri sorgulamadır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi beyan bilgileri sorgulama işlemini internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Sorgulama işlemi E-Devlet kapısı üzerinden yapıldığı için doğal olarak bir E-Devlet şifresi de gerekecektir. E-Devlet şifresi tüm E-Devlet işlemlerini yapabilmek için oluşturulan bir şifredir. PTT şubelerine kimlik bilgilerinizle birlikte başvuru yaparak sadece 2 TL karşılığında şifrenizi temin edebilirsiniz. Bu işlemin ardından, sizlere vereceğimiz bilgiler ışığında sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Şifre temin işleminin ardından yazının bitiminde verilecek olan linke tıklayarak sorgulama sayfasına girebilirsiniz. “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.

Untitled

Sizlerden istenecek olan TC kimlik numarası ve E-Devlet şifresi gibi bilgileri belirtilen kısımlara doldurup, “Sisteme Giriş Yap” butonuna basınız. Böylece E-Devlet kapısı üzerinden beyan bilgileri sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.