KOCAELİ İSU SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KOCAELİ İSU SU FATURA SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kurumlar vatandaşlarımızın memnuniyeti ve işlem hızı nedeni ile internet üzerinden online işlem yapabilme imkanı vermektedir. Bu imkanlar çerçevesinde sizlerde işlemlerinizi internet üzerinde yapacak olduğunuz birkaç adımla gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemlerinizi fatura sorgulama işlemlerinizde de kullanabilmektesiniz. Buna göre yaşamakta olduğunuz şehire göre fatura sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirme imkanına sahip olmaktasınız. Fatura sorgulama işlemlerinizde su, doğalgaz ve elektrik fatura sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Kocaeli İSU su fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bu açıklayıcı bilgiler sayesinde sizlerde fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kocaeli İSU Su Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Kocaeli İSU su fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için yazımızda sizlere verecek olduğumuz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Kocaeli ilinde yaşamakta olan bireylerimizin İSU fatura sorgulama işlemlerini yapabilmeleri için ilk olarak yazımızın sonunda sizler için paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekran üzerinden sizden istenmekte olan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde ekranda gösterilmiş olan yerlere girmeniz gerekmektedir.

Öncelikle, sorgulama ekranı üzerinden, ‘Abone No’ bilginizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Ardından, ‘Sicil No’ bilginizi ilgili kutucuğa yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Bilgi girişlerinizi gerçekleştirdikten sonra, son olarak ‘Tamam’ butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu adımlardan sonra Kocaeli ilinde yaşamakta olan bireylerimiz İSU fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabileceklerdir. Kocaeli İSU fatura sorgulama işleminizden sonra dilerseniz aynı uygulama üzerinden İSU fatura ödeme işleminizi de güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kocaeli İSU Su Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.