KONYA KOSKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KONYA KOSKİ SU FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere Konya KOSKİ su fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sayesinde Konya ilinde yaşamakta olan vatandaşlarımız su fatura sorgulama işleminizi kolaylık ile yapabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, işlemlerimizin çoğunu internet üzerinden kolaylıkla yapmaktayız. Ayrıca internet üzerinden yapmış olduğunuz bu işlemler sayesinde, zaman kaybetmeden, internet üzerinden yapacak olduğunuz birkaç işlemle gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edebileceğiniz gibi kurumlarda yaşanan karışıklıkları da önlenmiş olmaktadır. Konya ilinde yaşayan halkın kolay işlem yapabilmesi için sunulmuş olan bu uygulama ile istihdamın artırılması hedeflenmektedir.

KOSKİ su fatura sorgulama işleminizi yaparken sorgulama ekranı üzerinden sizden istenmekte olan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir.

Konya KOSKİ su Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Konya KOSKİ su fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden yapmak için yazımızın sonunda paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Tıklama işleminizden sonra, karşınıza çıkan ekran üzerinden girecek olduğunuz bilgileriniz ile sorgulama işleminizi rahatlık ile yapabilirsiniz.

İlk olarak, sizden istenilen ‘Abone No veya TC Kimlik No’ seçeneklerinden birini ilgili yere yazmanız yeterli olacaktır.

Adsız

Bilgi girişlerinizi tamamladıktan sonra ‘Sorgula’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm bu işlemlerinizden sonra, Konya su fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde su fatura sorgulama işleminizi de yapabilirsiniz. Dilerseniz aynı uygulama üzerinden ödeme işleminizi de güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Konya KOSKİ Su Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.