KONYA MEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KONYA MEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Konya MEDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi hakkında bilgiler vereceğiz. MEDAŞ firması Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 il ve 65 ilçeden oluşan ve bu şehirlere elektrik dağıtım hizmeti veren bir firmadır. Bizim bu yazıda sizlere vereceğimiz bilgiler ise Konya’da yaşayan, MEDAŞ firmasına aboneliği bulunan ve elektrik fatura sorgulama hizmeti gerçekleştirmek isteyen kişilere kolaylaştırıcı ve pratik bilgiler vermektir. Bu sorgulama işlemini 2 şekilde yapabilirsiniz. Bunlardan ilki MEDAŞ bayilerine yada merkezine giderek fatura sorgulama işlemi gerçekleştirmektir. Bu işlem sizlere vakit kaybına sebep olacağından çok daha kolay ve basit bir elektrik fatura sorgulama işlemini tavsiye ediyoruz.

Konya MEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu fatura sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştireceğiz. Böylece herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan sanal ortam üzerinden Konya MEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi yapabileceksiniz. Oluşan gereksiz zaman kaybından da kurtulmuş olacaksınız.

Elektrik fatura sorgulama işlemi için ilk olarak sizlere yazının bitiminde vereceğimiz linke tıklamanızdır. Böylece sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada aşağıdaki görselde göreceğiniz kırmızı kutucuk içerisindeki “Fatura sorgulama ekranına ulaşmak için tıklayınız” butonuna basınız.

Untitled

Daha sonra karşınıza çıkan sayfada yer alan tesisat numarası bilgisini doldurup ve son olarak güvenlik kodunu yazıp “Sorgula” butonuna basarak Konya elektrik fatura sorgulama işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Untitled

Konya MEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.