KOSKİ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KOSKİ FATURA SORGULAMA

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birçok internet kullanıcısı işlemlerini online işlemler üzerinden yapmakta. Artan internet kullanımını göz ardı etmeyen Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi de sağlam teknik alt yapısıyla online işlem yapabilme hizmeti sağlamaktadır. KOSKİ’nin internet teknolojilerini kullanarak sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde Konya vatandaşları KOSKİ web sayfasıyla su borcu sorgulama, fatura sorgulama, fatura ödeme, abone numarası bulma ve fatura itiraz gibi işlemleri online olarak yapabilmektedir. KOSKİ fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaşılan linke tıklayınız.

KOSKİ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

KOSKİ fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve internet şubesi yazısına tıkladığımızda açılan pencerede aşağıda kırmızı renk ile belirtilen fatura borcu sorgulama butonuna tıklayınız.

koskiFatura Borcu yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada aşağıda kırmızı renk ile belirtilen abone numarası ya da T.C. kimlik numarasını girerek sorgula butonuna tıklayınız.koski1

Sorgula butonuna tıkladıktan sonra KOSKİ güncel ya da süresi geçmiş su faturalarınızı görebilirsiniz. Böylelikle KOSKİ su fatura sorgulama işleminiz bitmektedir. Aynı zamanda sorgulamış olduğunuz su faturanızı online işlemler sayfasından üye girişi yaparak ödeyebilirsiniz. Eğer sisteme üyeliğiniz yoksa üye olmak istiyorum yazısına tıklayarak üyelik formunda adınız, soyadınız, T.C. kimlik numarası, E-Mail, parola, telefon numaraları, eğitim durumu ve mesleğiniz alanlarını eksiksiz doldurarak üye olabilirsiniz.

 KOSKİ Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.