KÜTAHYA BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KÜTAHYA BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tüm işlemlerimizi zamandan tasarruf yapmak açısından, internet üzerinden kolaylık ile yapabilmekteyiz. İnternet üzerinden online olarak yaptığımız bu işlemler sayesinde kurumlara giderek uzun kuyruklarda beklememize gerek kalmamıştır. Bizlere sunulan bu online uygulamalar sayesinde, fatura ödeme, fatura sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla internet üzerinden yapabilmekteyiz. Bu kapsamda Kütahya ilinde yaşamakta olan bireyler fatura sorgulama işlemlerini internet üzerinden yapabilme imkanına sahiptirler.

Bu yazımızda sizlere Kütahya Belediyesi su fatura sorgulama işleminiz hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sayesinde Kütahya ilinde yaşamakta olan bireyler su fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabileceklerdir.

Kütahya Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Kütahya Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden yapabilmeniz için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Ardından açılan ekran üzerinden sizden istenmekte olan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir.

Açılan ekran üzerinden işlem yapabilmeniz için ilk olarak ekranın sağ tarafında bulunan yeni üye kaydını yapmanız gerekmektedir.

Adsız

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra su faturası sorgulama işleminiz için ‘Kullanıcı Adı’ ve ‘Parola’ bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Ekranda görmüş olduğunuz güvenlik kodunu da ilgili yere yazmanız gerekmektedir. Bilgi girişlerinizi tamamladıktan sonra ise, son olarak ‘Oturum Aç’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu adımlardan sonra sisteme giriş yapabilir ve uygulama üzerinden Kütahya Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz aynı uygulama üzerinden su faturası ödeme işleminizi de kredi kartınız ile birlikte güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kütahya Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.