Lancia Fiyat Listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Lancia Fiyat Listesi

Lancia

Lancia, Vincenzo Lancia tarafından İtalya’da 1906 yılında kurulan bir otomobil üreticisidir. 1969 yılından itibaren Fiat grubuna dahil olan bir parçadır.

Lancia Ypsilon

Ülkemizde önceki yıllarda 3 kapılı olarak gelmekte olan Ypsilon modeli 5 kapılı versiyonla ülkemizde yeniden satılmaya başlanmıştır. Arka kapı kollarında gizlenme, tek kapılı görünümü ile araçları sizlere uygun fiyata lüks otomobil beklentinizi karşılayacak özelliktedir. 3 farklı motoru, Gold adında tek donanım seçeneğiyle ve de ekstra donanımıyla kişiselleştirilen Lancia Ypsilon’un 11 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca 3 farklı Bicolore adlı çift renk seçeneği de bulunmaktadır. Lancia fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür. 3.84 metre uzunluğunda küçük şehirli, 5 kapılı Lancia Ypsilon, Urban siyah ve romantik kahve adında iki farklı renkte döşeme seçenekleri bulunmaktadır. Tek donanım paketi Gold dahilinde, 4 hava yastığı, EBD, ABS, immobilizer, Mp3 – Radyo – Cd çalar ve hoparlörü, start stop, vites topuzu ve deri direksiyonu, renkli tamponlar, elektrikli ön camlar, gövde ve spoller yer almaktadır. Elektrikli arka camları, ESP, 15 inç alaşım jantları, otomatik klima, ön sis farları, elektrikli açılır tavanı, metalik boyası, yağmur sensörü, özel seri boya opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Yeni LAncia Ypsilonda iki benzinli üç motor seçeneği mevcut olarak bulunmaktadır. Tek dizel seçeneği olan 1.3 dizel ikinci nesil multijet ailesine mevcuttur. 4000 devirde 95 Hp gücünde ve 1500 devirde 200 Nm tork üretilebilen motoru start- stop sistemi sayesinde de düşük tüketim değeriyle ve 99 gr/km karbonhidrat emisyon değerinde Euro5 normlarını karşılamaktadır. Motorunda kullanılmış olan Common Rail enjektörleri, yakıt tüketimi, ekolojisi, multijet motor birlikteliği ile yeni Ypsilon 0-100 km/s hızına 11,4 saniyede ulaşmaktadır. Son olarak hızı da 183 km/s olan araçta ortalama tüketim değeri de 3,8 litre benzinli seçeneği de 0.9 litre TwinAir turbo’dur. Beslemeli motor ise 5500 devirde 85 Hp gücünde ve 1900 devirde 145 Nm tork üretmektedir. Lancia fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Lancia Ypsilon 0.9 TwinAir 5 ileri oranda yarı otomatik şanzımanlı 12.2 saniyede 0-100 km/s hızına ulaşmaktadır. Son hızı da 176 km/s olan araçta ortalama yakıt tüketimi de 4.1 litre olarak açıklamaktadır. Bir diğer benzinli seçeneği olan 1.2 8V fire seçeneğinde de 5500 devirde ise 69 Hp gücü ve 3000 devirde 102 Nm tork üretebilmektedir. 1.2 litre atmosferik benzinli motora sahiptir. 5 ileri manuel şanzımanı durağan halden 100 km/s hıza 14.5 saniyede ivmelenen aracın son hızı da 163 km/s’dir. Lancia Ypsilon 1.2 8V Fire’ın ortalama yakıt tüketiminde de 5.2 litre olarak verilmektedir. Bazen de seçim yapmak zorunda kalmak bir şeyden vazgeçmek anlamına da gelmektedir. Multi jet motorlarda etkileyici 4000 devir hızına 95 Hp maksimum geç çıkışı ve yalnızca 1500 devir hızında 200 Nm tork sağlamaktadır. Ekoloji olarak Start&Stop sistemiyle donatılan ve Euro 5 yönetmeliklerine uyumlu bir şekilde CO2 emisyonu da yalnızca 99 g/km’dir. Common Rail enjektörü, gürültü seviyeleri ve sürüş kabiliyeti alanlarında büyük fayda sağlamaktadır. Lancia fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Çevre korumasında da ödün vermeyen maksimum performansı ve minimum düzeydeki yakıt tüketimini arayanlara özel olarak üretilmiş motoru bulunmaktadır. Devrim niteliğindeki MultiAir teknolojisi ile %10’a dek daha fazla gücü, %15’e kadar daha çok tork ve %10’a kadar da daha az CO2 emisyonu sağlamaktadır. Gösterge panelinde ECO düğmesiyle yakıt tüketimi sınırlanır ve segmentindeki en az seviyede CO2’ye erişebilinir. MTA yarı otomatik şanzımanla 0.9 TwinAir CO2 emisyonda ise yalnızca 97 km/g Fire motorlarda en modern evrim, sınıfında gerçek referans noktası niteliğindedir. Şehir etrafındaki mükemmel 5500 devir hızındaki 69 Hp ve 102 Nm tork üretimi sağlamaktadır. Yakıt tüketimi ve emisyonu azaltmak için ekonomik sürüş göstergesi olan Eco trend mevcuttur. Araçtaki akıllı depo kapak ile yanlış yakıt konma derdinden kurtulmuş olacaksınız. Magic Parking park yardım sistemi ile güvenli ve fonksiyonel bir şekilde park edebilme imkanına sahipsiniz.

Araçtaki dokunmatik renkli ekranından ve direksiyonun üzerindeki kumandalar ile kullanılan Blue&Me Tm Tom Live entegre navigasyon sistemiyle, navigasyon, telefon ve Media Player’ınızı kolayca yönetmenizi sağlamaktadır. Lancia Ypsilon değişmekle beraber eşsiz kalmaya da devam etmektedir. Şehir otomobili mükemmelliğiyle, kompakt ve uyumlu bir alanda ekipman zenginliği, önemli detayları ve kaliteli malzemeleri bir arada tutarak meydan okumaktadır. 3 metre 84 cm’lik saf cazibesi ve gerçek teknolojisi bulunmaktadır. Ayrıcalıklarına karşılık olarak etrafında bulunan kimse kayıtsız olmayacak ve erişilebilir olduğu için çok sayıda kişiye hitap edecektir. Yeni tasarımıyla beraber 60’lı ve 70’li yılların yatay ızgara kafeslerine de atıfla bulunmaktadır. 5 kapı Lancia Ypsilon eşittir mutluluk demektir. Aracın yumuşak hatları, özenli malzemeleri ve hassas işçiliği ile iç mekanıyla sizlere eşsiz duygu deneyimini de kazandırmaktadır. Teknolojinin daha mükemmel bir iç mekan sunması da katkı sağlamaktadır. Tavanı gürültüyü emip yolculuk sırasında dikkate değecek bir sessizliği de beraberinde getirmektedir. Yarı otomatik vites kutusu olan DFN, sürüş konforunu, yakıt tasarrufu ve CO2 emisyonunu azaltması da aynı anda sağlamaktadır. Bu araç sayesinde istediğiniz aracın konforu şehirli ve şık bir hal almaktadır. Lancia fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Lancia Thema

Heyecan ve Kontrol

3.0 V6 Multijet II Dizel 240 Hp Lancia Thema’daki yüksek teknoloji ve motoru anlatmak için bazı satır başlarında 4000 devir/dk ‘da 240 Hp maksimum gücü, 1.800 – 2.800 devir/dk ‘da 550 Nm maksimum torka (E segmentinde en yüksek değeri) ve de 5 ileri otomatik şanzımana sahiptir. Olağan üstü özelliklere sahip olan dizel motoru hem şehir içerisinde hem de şehirler arası uzun seyahatlerde maksimum verimlilik ve performansı bir arada tutarak üstün hizmet sunmaktadır. Bir taraftan da doğa diğer taraftan da bütçenizi korumaktadır. Lancia Thema’nın ortalama yakıt tüketimine bakacak olursak 7.11/100 km iken ortalama karbondioksit emisyon değerinde ise Euro 5 düzenlemelerine uygun olan 185 gr/km bulunmaktadır. Lancia fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Lancia Thema Donanım Özellikleri

Lancia Thema’daki Platinium donanım özelliği seviyesi sonsuz bir güzellikle ve ayrıntılara gösterilmiş olan önemin de belirli bir ifadesidir. Lancia Thema ile yapacak olduğunuz yolculuklar size ilk anlardan itibaren bir ayrıcalık hissi yaratmaktadır. Stil ve teknolojinin doruk noktasında buluşmuş olduğu Platinium seviyesinde sizlere reddedemeyeceğiniz özellikleri standart olarak sunmaktadır. Araçtaki özelliklere bakacak olursak, 276 watt gücündeki amfi ve 6 hoparlöre sahip olan ses sistemi bulunmaktadır. Keyless Go anahtar giriş sistemi vardır. Araçta ayrıca elektronik stabilite programı (ESP), 18 in. alüminyum alaşımlı jantlar otomatik adaptive bi-xenon farlar ve Smart beam akıllı ön farlar da bulunmaktadır. 8.4 inç ekranı cd, dvd, mp3, radyo ve hard diski okuyarak bunlara kolayca erişebilme imkanını da sağlamaktadır. Araçta çift bölmeli panaromik sunroof, yüksekliği ayarlanabilir hafızalı pedallar, ısıtmalı ön ve arka koltuklar bulunmaktadır. Hafıza sisteminde, radyo, sürücü koltuk pozisyonu ve dikiz aynaları bulunmaktadır. Deri ve ahşap kaplama direksiyon simidi bulunmaktadır. Ayrıca ısıtmalı direksiyon simidi de sizlerin rahatlığını düşünerek kullanılan sistemlerden birisidir. Lancia fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Lancia Voyager

163 Hp gücünde ve 360 Nm tork gücüne sahip olan bu muhteşem 2.8 CRD dizel motorda partikül standart olarak sunulmaktadır. Motor verimliliğini sonsuz, tüketimi ve çevre kirliliğini ise minimum düzeyde yaşatmaktadır. Ortalama olarak yakıt tüketimini 7.9 litre / 100 km olarak kaydederken, karbondioksit emisyonunu Euro5 bildirimlerine de uygun olarak 207 g/km olarak kaydedilmiştir. Stil kelimesi Lancia Voyager ile hayat bularak verimli bir hale dönüşmektedir. Lancia Voyager’i kullanmak güzellik kavramını da deneyimlemektir.

Lancia Ana Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.