MANİSA MANİSAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MANİSA MANİSAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere internet üzerinden yapacak olduğumuz fatura sorgulama işlemlerini nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Manisa MANİSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi de nasıl yapmanız gerektiği hakkında açıklayıcı bilgiler vereceğiz. Yazımızda verecek olduğumuz bilgiler sayesinde Manisa MALATYAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi kolaylık ile gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacak olduğunuz birkaç basit işlem ile birlikte sizlerde MANİSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizlerde isterseniz aynı uygulama üzerinden MANİSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminize ek olarak fatura ödeme işleminizi de yapabilirsiniz.

Manisa MANİSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Manisa MANİSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminiz için ilk olarak yazımızın sonunda sizlere paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Sorgulama ekranı üzerinden sizden istenmekte olan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde yazmanız gerekmektedir.

Açılan ekran üzerinden ‘Sorgulama Türü’ kısmından seçebilecek olduğunuz 2 farklı yol ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz abone numaranız, isterseniz de TC kimlik numaranız ile birlikte sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. ‘Abone No’ ile işlem yapmak için, ‘Abone Referans No’ bilgisini ve ‘Sözleşme No’ bilginizi sistemdeki ilgili yerlere girmeniz gerekmektedir. Ardından, ekranda görmüş olduğunuz güvenlik kodu bilgisini ilgili kutucuğa doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Gerçekleştirmiş olduğunuz bu işlemlerden sonra ise, son olarak ‘Sorgula’ butonuna basmanız yeterli olacaktır.

12

TC kimlik numarası seçeneği ile sadece TC No bilginizi girmeniz yeterli olacaktır.

12

 

Tüm bu adımlardan sonra sisteme girişinizi yapabilir ve Manisa doğalgaz fatura sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Manisa MANİSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.