Maserati Fiyat Listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Maserati Fiyat Listesi

Maserati

Maserati, spor ve yarış arabaları üretmekte oldukça ünlü olan İtalyan bir otomotiv markasıdır. 1914 yılında Bologna’da kurulmuştur. Ferrari ile beraber ortak olan firma maddi sıkıntılar sonucunda kapanıp sonrasında da Ferrari’nin de sahibi Fiat tarafından 1993’te satın alınmıştır. Tekrar üretime geçen marka lüks otomobil firmaları arasında yerini yeniden almayı başarmıştır.

Maserati Ghibli

Yüzyıldan fazla süreden beri esin kaynağı olarak bugünün belirleyici sürücüleri için oluşturulan bir modeldir. Maserati Ghibli, sportif, zarif konturları uzman mühendisler ve İtalyan tasarımıyla birleşmiş nadir örneklerdendir. Ayrıca Maserati lüks seviyeler sunması dünyaca da ünlüdür. Maserati fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Ghibli, gözü yakalayıp hayal gücünüzü büyüten temiz hatları ve heykeller ile ilham vermek için doğmuş olan bir arabadır. Onun uzun kaputu altında güçlü bir motor ima ederken, ön ızgarası ile de anında Maserati olacağını hissedersiniz. Ghibli, çevikliğin oldukça üst seviyelerde ve sürücülerin her komutlarına anında cevap verebilen üstün performans gösteren kontroldedir. Sekiz ileri ZF şanzımanı ile Twin Turbo V6 motoruna kadar bu olağanüstü Maserati ile her yönü, performansı en üst seviyede yaşamak ve sürüş keyfinizi artırmak için tasarlanmıştır.

Ghibli’nin yüksek standartlardaki özelliklerinin yanı sıra, isteğe bağlı olarak da ekstra geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunlar, Harman Kardon ya da Bowers & Wilkins ile beraber tasarlanan birinci sınıf ses sistemleri ve Ermenegildo Zegna’nın ünlü moda evinin tasarlamış olduğu dünyanın en şık otomobil iç mekanını içermektedir. Spor Sedan segmenti için de kişiselleştirme konusundaki yeni bir konsept olan Ghibli, spor salonundaki kişiselleştirme kavramını değiştiren, sürücünün arzu ve tercihlerini sınırlamayan otomobildir. Üç renkte mevcut olan deri standart olarak ön ve arka koltuklarda da kullanılmaktadır. Fakat orijinal iki tonda bir kombinasyon oluşturmak için gösterge tablosu üzerindeki yan alanlara da gösterge paneli kaşına, kapı kol dayama yerine de uzatılabilir.

Ghibli’nin içerisinde ideal işlevsellik ve stil kombinasyonunu da keşfetme olanağına sahipsiniz. İstisnai bir tasarım ve en yüksek kalitedeki malzemeleri, son derece konfor içerisinde olmanızı sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak tüm elektrikli ön koltukların ayar sistemi, yolcuların mükemmel sürüş pozisyonunu bulmasını sağlayan koltukların sarmalanan tasarımı da sportif bir etki yaratmaktadır. Kumanda panosu ve orta konsoldaki pürüzsüz zarif çizgiler ve yumuşak deri döşemesi Ghibli’nin iç tasarımını yansıtmaktadır. Bireysellik ve ek bir dokunuş için, iç yan panelleri ve kapılar arasındaki deri finiş seçeneği de bulunmaktadır. Bu aracın içerisinde bulunan herkesi saf, umursamazlık bir lüks içerisinde kuşatan iki tonlu renk kombinasyonlarını oluşturmaktadır. Görünüşün performansla uyuşmasını sağlamak amacıyla, çarpıcı Led farlar ile birleşen radyatör ızgarası, ikiz egzoz borularıyla göz alıcı tekerleklerden oluşmuş olan geniş bir seçki gibi çok sayıda ayırt edici unsurları bulunmaktadır. Maserati fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Maserati Levante

Herhangi bir durumu zahmetsizce idare etmek amacıyla tasarlanmıştır. Maceracı ve lüks olan Levante, en zor koşullarda bile olağanüstü performans sunarken bile en üst derecede konfor sağlamaktadır. Boşluk ya da performans açısından da bir eksiklik bulunmamaktadır. Bütün versiyonları, sekiz vitesli şanzıman, Maserati’nin karmaşık akıllı Q4 AWD’si ve canlandırıcı bir sürüş için bir tork vektörleme sistemiyle beraber gelmektedir. Maserati Levante, aracınızın her yerinde bulunmaktadır. Yrıca sürüş deneyiminize hassas taşıması ve ilham verici performansı ile ilham vermektedir. Zarif yüzeyleri, sezgisel on-board kontrolleri, geniş deri koltukları ve olağanüstü mühendisliği ile yepyeni bir Suv sınıfı yaratmaktadır. Maserati’nin hatası olmayan tasarımı, ön kanatlarında göz kamaştırıcı üç hava deliği mevcut olan sportif ve zarif siluette ile güzel bir örnek sergilemektedir.

Ön ızgaranın iddialı tarzı, geçmişteki en büyük spor Maseratilerine atıfta bulunmaktadır. Efsanevi Trident rozetini münhasırlık, zarafet ve inceliğin nihai sembolüdür. Levante, 1914’te kurulduğu andan itibaren İtalya’nın kalbinde Maserati tarafından tasarlanmış olan ve üretilen her bir araca ayrılan tutkuyu da sofistike münhasırlığı ve mühendisliği temsil eden başka bir SUV değildir. Önümüzde duran her şeyde hazır olan Levante, sizleri en zor arazide ya da hava şartlarında bile hakim olmayı sağlamaktadır. Sizleri istediğiniz yere götürmek ve yapmak istediğiniz şeyleri yapmak için hazırdır. Maceracı bir tutuma sahip olan Levante, çığır açmış olan Q4 akıllı dört tekerden çekiş sistemiyle beraber gelişen aktif hava süspansiyonundan yararlanmaktadır. Beş sürüş yüksekliği, konfor ve altı seviyeli kabiliyet. Levante, sürekli sönümleme varyasyonuna sahip amortisörler ile Maserati’nin beğeni topladığı Skyhook sistemiyle beraber konforu da ön planda tutabilir ya da daha sportif bir karakter kazanabilmektedir. Maserati fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Duyularınızı harekete geçirmek amacıyla oldukça hazırlanan iç mekanları, benzersiz zarafeti ve inceliği ile benzersiz tarzınızı yansıtacak olan sınırsız kişiselleştirme olanakları bulunmaktadır. Maserati, karbon fiber kaplama ile birleştirilen üstün kalitedeki deri ile seçkin Ermenegildo Zegna ipek iç mekanlarına ve Bowers & Wilkins Surround Sound ses mükemmeliyetine dek varış noktanıza bağımsız olarak iç konfor kategorisinde yeni kriter belirlemiştir. Şeklini almak için beklemekte olan bir dalga gibi, Levante’nin heykel çizgilerinde saf bir şiir bulunmaktadır. Maserati’nin mükemmel otomotiv tasarımına başka bir örnek vermekten çok, kategorisinde de yeni bir Benchmark yaratmak adına tasarlanmış olan zamansız bir tasarım dilidir.  Levante, şirketin mühendislik güç ve ustalığının çağdaş bir simgesidir. Herhangi bir noktadan başka herhangi bir noktaya ulaşmak için en eğlenceli yoldur. Levante düşük bir ağırlık merkezi, üstün dengede 50-50 ağırlık dağıtımı ve sürüş keyfini artırmak için kalibre edilen araç sistemleri ile üstün gücünü ortaya koymaktadır. Levante aynı zamanda standart aktif ızgarası ve panjurları ile sınıfında önde gelen aerodinamik özelliklerine, 5 farklı dinamik sürüş yüksekliğine olanak sağlayan sofistike bir standart hava süspansiyon sistemine de sahiptir. Maserati fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Premium deri, platin efekti metalleri, kalitedeki ağaçları, el yapımı kontrast dikişi ve daha fazlası Levante’nin iç mekanları da mükemmellik oluşturmaktadır. Üst sınıf kaplamalardan yüksek teknoloji aksesuarlara kadar Levante, yalnızca Maserati’nin sunabileceği ödün olmayan lüks özelliklere de sahiptir. Çarpıcı tarzı, içte ve dışta ekstra geniş iç mekanları ve süper ergonomik ön koltukları, arazileri ne olursa olsun mükemmel desteğini de sağlayarak yolcularını sarmaktadır. Arkadaki yolcular için asimetrik bölünmüş olan, deri tezgah koltuğundan yararlanıp üç kişiye kadar rahatça yerleşebilmektedir. Maserati Touch Control 8.4 inç ekran üzerindeki ekipmanı ve özelliklerin zahmetsizce kontrol edilmesini de sağlamaktadır. İklim denetimini ince ayarlama, Android ya da Iphone akıllı telefonlara erişmesi, uydu navigasyonunda bir rota belirlemek ya da seyahatiniz için mükemmel müziği seçmesi sadece Aux-in ve USB yuvalarını ya da SD kart okuyucusunu kullanarak MTC, film müzik ya da görüntü oynatabilmektedir. Geniş iç mekanı etkileyici derecede yüksek kalitede malzemeleri ve şık detayları sizlere sunmaktadır. Ergonomik ön koltukları, arazisi ne olursa olsun, mükemmel bir destek sağlayıp araçta bulunan herkesi kendine bağlamaktadır.

Araçtaki gelişmiş güvenlik özellikleri arasında altı çift aşamada hava yastığı, aktif koltuk başlıkları ve lastik basınçlı izleme sistemi ile, Adaptif Cruise Control, arka çapraz yol algılama, kör nokta uyarısı ve şerit gidişini de içeren çarpışmaları önlemek için tasarlanan ”Aktif” güvenlik teknolojisi de yer almaktadır. Ayrıca araçta ileri çarpışma uyarı sistemleri de yer almaktadır. İleri çarpışma uyarısı bir kamera aracılığıyla, önde olan araçları izleyip, aracın yaklaşımı bir arka uç çarpmasına karşı sürücüyü uyarmaktadır. Bu acil durdurma esnasında ek frenleme de sağlamakta olan gelişmiş fren yardımı sistemi de bulunmaktadır.

Maserati fiyat listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.