mazda fiyat listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Mazda Fiyat Listesi

Mazda

Mazda Motor Corporation, 1920 yılında Japonya’da kurulan bir otomobil markasıdır.

Mazda3 Hatchback

Göz alıcı olan KODO-Hareketin Ruhu tasarımıyla hazırlanmış olan Mazda3 Hatchback, ilk gördüğünüz andan beklentilerinizi artırmak için yapılan bir araçtır. Her açıdan yeniden tasarlanan ve evrim geçirmiş olan bu otomobil, hatchback sınıfının içerisinde büyük bir adım ileri atmıştır. Şimdi ise gelişmiş olan Skyactiv teknolojisini bütünleşmiş bir yelpazede sunmuş olan Mazda Sportif hatchback, nefesleri kesen sürüş deneyimleriniz ve kontrolün mükemmel bir kombinasyonuyla beraber alışagelen geleneğe meydan okumaktadır. Bütün bunlara rağmen, liderlere yakışan yakıt tüketimiyle ve CO2 emisyon rakamlarına da erişmektedir. Mazda3 hatchback aynı zamanda da sizlere MZD Connect yani mobil internet bağlantısını da sunan ilk Mazda modelidir. Bu sayede sizlere bir dizi çevrim içi müzik ve sosyal medyaya anında ulaşmanıza imkan da sağlamaktadır. Mazda fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Kodo otomobil tasarımları sportif bir gövde stilini de yaratmaktadır. Mazda3, ‘’Kodo Hareketin Ruhu’’ tasarımlı teması ile tasarlanmıştır. Gövde stili de bu nedenden dolayı, her ayrıntısında dinamik bir hareketi ifade etmektedir. Mazda3 hatchback’te biçimlenen formları, ileri atılan ve güçlü bir hareket izlenimi de yaratmaktadır. Geniş ve güçlü atılan bir hareket izlenimi yaratmaktadır. Geniş ve güçlü duruşu, heyecan verici performansı ve manevra kabiliyetine dair bir ipucunu da vermektedir. Kodo tasarımıyla beraber bu aracın dış kısmı, daha ilk bakışta sürücüleri de etkileyen ritmik bir hareket duygusu ve enerjik gerilimi de iletmektedir. Mazda3 hatchback’teki Mazda yüzünde yer almakta olan ve ince LED ön farlarla kusursuz birlikteliği yakalayan kanatlı ızgara, araçtaki tasarımın dinamik ve sportif duruşuna birçok şey katmaktadır.

16 inçlik çelik jantları ile 16 inç ve 18 inç Mazda alaşımlı jantları, Mazda3’ün tasarımının yaratmış olduğu stabilite ve hız duygusuna da katkıda bulunmaktadır. Sınıfında en hafif yapılarından bazılarını da içermekte olan ve yol görüntüsünü bastırarak yol tutuş stabilitesini de yükselten tasarımı ile Mazda alaşımlı jantları, performansın ve stilinde üstün bir kombinasyonunu da sunmaktadır. Sınıfında en hafif yapılarından bazılarını da içeren ve yol gürültüsünü  bastırarak yol tutuş stabilitesini yükselten tasarımla Mazda alaşımlı jantları, performans ve stilin üstün kombinasyonunu da beraberinde sunmaktadır. Bu jantları, araç gücü ve tepkiselliğinin karışımını yansıtmaktadır. Mazda fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Mazda3 Sedan

Üstün yakıt ekonomisine sahip olan nefes kesici özelliklere sahip olan Sedan, göz alıcı ‘’Kodo- Hareketin Ruhu’’ tasarım diliyle tasarlanmış olan Mazda3 Sedan, ilk görüşte beklentilerinizi artırmak amacıyla yapılmıştır. Her açıdan yeniden tasarlanmış ve evrim geçirmiş olan bu otomobil, sedan sınıfında büyük adımı da işaret etmektedir. Şimdi gelişmiş olan Skyactiv teknolojisini eksik olmayan bir yelpazede sunmuş olan sportif Mazda3 sedan, nefes kesen sürüş deneyimiyle ve kontrolü taviz olmadan bir kombinasyonunu da sunarak geleneğe meydan okumaktadır. Bütün bunlara rağmen, liderlere yakışan yakıt ekonomisiyle ve CO2 emisyon rakamlarına erişmektedir.

Mazda3 Sedan, aynı zamanda sizlere de MZD Connect, mobil internet bağlantısı da sunan ilk Mazda özelliğini de taşımaktadır. Bu sayede de sizlere bir dizi çevrimiçi olarak müzik ve sosyal medyaya da erişim imkanını sağlamaktadır. Mazda3 Sedan, ‘’Kodo, Hareketin Ruhu’’ tasarım temasıyla tasarlandığı için, gövde stiliyle her ayrıntıda dinamik olan hareketleri de ifade etmektedir. Mazda3 Sedan biçim verilmiş olan formlarında, güçlü ve ileri atılmış olan bir hareket izlenimini de yaratmaktadır. Geniş ve güçlü duruşu, heyecan veren performans ve manevra kabiliyetine dair ipuçlarını da sizlere vermektedir. Kodo tasarımıyla beraber Mazda3 Sedanın dış görünümüyle, ilk bakışta bile sürücüleri oldukça etkileyen bir ritmik duygu ve enerjik gerilimi iletmektedir. Mazda fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

2017 Mazda6

Gelişen teknolojisi ve üstün yakıt tüketimi ile lüks özelliklere sahip yeni 2017 model Mazda6 şimdi karşınızda. Şık ve etkileyici olan 2017 Mazda6, heyecan veren gücüyle ayrıca çok yüksek yakıt verimliliğini ve de olağanüstü sürüş deneyimlerini sizlere sunan gelişmiş güvenlik özelliklerini de bir araya getirmektedir. Kodo-Hareketin Ruhu tasarım dili, yeni üstün kalitede metalik rengi, güçlü ve çarpıcı bir görünümü sağlıyorken, gelişmiş, ödüllü Skyactiv teknolojisi de yelpazesinde bütünüyle olağanüstü dinamik sürüş ve  kontrol performansını sunmaktadır. I-Activesense gelişmiş güvenlik özelliklerinde de görülen evrimi, her sürüş size ekstra güven sağlamaktadır. Lüks iç donanımı ve en yeni MZD Connect mobil bağlantı sistemiyle, her zaman rahat hissedersiniz. Ayrıca işiniz ve ailenizle daima bağlantıda olmanızı da sağlamaktadır. 2017 Mazda6 çarpıcı görüntüsü ile hareket halindeki hayvanların akıcı, ince çizgilerinden ve de güçlü gövdelerinden ilham almış olan ödüllü tasarımları Kodo-Hareketin Ruhu ile yaratılmıştır. Kendi karakterine sahip olan bu otomobil, hissettirdiği kadar da güçlü görünmektedir. Üstün kaliteli metalik renklere sahiptir. Bunlar ateş kırmızısı ve çelik grisidir. Yeni direksiyon tasarımına sahiptir. Özel LED adaptif ön ve arka farları bulunmaktadır. 19 inç alaşım jantları mevcuttur. Karartılmış camdan arka yan ve arka camları bulunmaktadır. Otomatik elektrikli yan aynaları da bulunmaktadır. 2017 Mazda6, Sportif ve atletik gövde stili bulunmaktadır. İnsan merkezli iç tasarımı ve üstün kaliteli işçiliğe sahiptir. Mazda fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Aracın özenle tasarlanan sportif dış donanımı ve insan merkezli iç donanımı mevcuttur. 2017 Mazda6, vahşi bir hayvanın avına saldırdığı o andan ilham almış ve hayvanın gücü, zarafetini taşımakta olan Kodo-Hareketin ruhu temasıyla da tasarlanmıştır. Araç hareketi en gerçek biçimiyle yansıtmayı başarmaktadır. Gövdesinin akıcı hatları ve dinamik ifadeden geliştirilen kabin içi konforuyla ve rahatlığına kadar, aracı gören herkeste duygusal bir tepki uyandıran bütün detayları da insan merkezli bir yaklaşımla dikkatle işlenmiştir.

Etkileyici ölçülerde genişliğe, sürücü odaklı iç donanıma, yeni tasarlanan direksiyon simidi, sürücü odaklı arka konsolu, sportifliği, ön direksiyon paneli ve aynı zamanda da güçlü gövdesi ile, 2017 Mazda6 her detayı ile maksimum konfor sağlamak için özel olarak tasarlanan bir araçtır. Mazda6 stiliyle, Kodo tasarımı temasında sürekli olarak gelişen bir evrimi göstermektedir. Güçlü duruşu ve dinamik gövdesiyle, sizleri bekleyen sürüş keyfi hakkında bir beklenti yaratmaktadır. Keskin açıda özel LED ön farların da yaratmış olduğu ağırbaşlı ve anlamlı ifadesi, otomobilinizin yoldaki güçlü duruşuna katkı sağlamaktadır. Gece, adaptif ön ve arka Led lamları, mükemmel görüş açısı için delici bir ışık da sunmaktadır. Büyük 19 inç alaşımlı jantları Mazda6’yı daha belirgin yapmaktadır.

Mazda CX-3

Mazda CX-3 modeliyle, benzersizliği, şık olmayı ve göz alıcı Kodo-Hareketin Ruhu tasarımıyla bir araya gelen kompakt crossover otomobil olmakla beraber, yaşam tarzınıza da uyum sağlayan pratikliği ve konforu da sizlere sunmaktadır. Ödül sahibi olan Skyactiv teknolojinde ödünsüz sportif performansı ve dinamik, hassas kontrolü de sunmakta olan Mazda CX-3 hem şehir içerisinde hem de şehir dışında sizlere harika sürüş deneyimlerini sunmaktadır. Mazda CX-3 modelinde sizleri rahat ettiren ve daima yenilikçi ergonomik tasarıma da sahiptir. MZD Connect ve I-Activsense güvenlik özellikleriyle her sürüşte eğlenceli olma, keyif alma ve emniyetli olabilmeyi sizlere sağlamaktadır. Bunlar da Mazda CX-3’ün neden alışılmış olana meydan okuduğunun ve en iyi sürüş deneyimlerine sahip olmak için yeni bir standart oluşturabildiğini gösteren nedenlerden bazılarıdır. Mazda fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Kodo-Hareketin Ruhu Tasarımı

Kodo tasarımında son evrim insanlarla başlamaktadır. Şık dış kısmı, kendinizi de ifade edebilmenizi sağlayacak özel bireyselliği sizlere sunmaktadır. Mazda CX-3, şık ve zarif çizgileriyle kontrast yapabilen kaslı ve cesur kısımları ile bu büyüklükte bir otomobile oranla daha çarpıcı olan bir görüntüye sahiptir. Etrafınızı saracak bir biçimde tasarlanan sezgisel özellikleri ve de yenilikçi tasarımı ile sizlere en yüksek kalitede ve işçilik hissini verebilecek olan konforlu ve geniş bir iç kısma da sahiptir.

Mazda fiyat listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.