MEDAŞ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MEDAŞ BORÇ SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok sorgulama işlemimizi internet üzerinden yapıyoruz. Bunların başında ise borç sorgulama işlemleri geliyor. Artık internet üzerinden borç sorgulama işlemlerimizi yapabiliyoruz. Borç sorgulama işlemlerimizi yapabildiğimiz gibi ayrıca ödeme işlemlerimizi de internet üzerinden yapabiliyoruz. Bilgisayarlarımız üzerinden elektrik faturası, su faturası sorgulama işlemlerimizi yapıp ödemelerimizi de yapabiliriz. Bu alanda hizmet veren kurumlardan bir tanesi de Meram Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi resmi web sitesi üzerinden elektrik faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yazının devamında MEDAŞ borç sorgulama işleminizi nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

MEDAŞ Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Borç sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz sizi Meram Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi resmi web sayfasına yönlendirecek olan ilgili linke tıklayınız. Açılan sayfadan üst kısımda yer alan online işlemler seçeneğine tıklayınız. Online işlemler seçeneğine tıkladığınız da bu sekmenin bir alt sekmesi olarak açılacak olan fatura sorgulama seçeneğine tıklayınız.

c

Fatura sorgulama seçeneğine tıkladığınızda açılan sayfada sizden tesisat numaranız istenecektir. Tesisat numaranızı girdikten sonra güvenlik kodu kısmına kutucukta bulunan harf ve rakamları giriniz. Son işlem olarak ise sorgula butonuna tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfadan MEDAŞ borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir ve bu sayfa üzerinden kartınız ile birlikte borcunuzu ödeyebilirsiniz.

c

MEDAŞ Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.