MEDAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MEDAŞ FATURA SORGULAMA

Meram Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi kamuoyunda bilinen adıyla MEDAŞ, Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman şehirlerinin elektrik dağıtım hizmetlerini yürütmektedir.

MEDAŞ’ın sağlam teknik alt yapısı sayesinde birçok online hizmeti internet üzerinden Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman ili sakinlerine sunmaktadır. Bu hizmetler fatura sorgulama, evrak sorgulama, elektrik arıza bildirimi, sokak aydınlatma arıza bildirimi, sokak aydınlatma talep formu, kaçak elektrik kullanım bildirimi, e-fatura aboneliği, planlı kesinti ilan aboneliği işlemleridir. Böylelikle vatandaşlar uzun sıralarda beklemek zorunda kalmayıp zamandan tasarruf etmektedirler. MEDAŞ fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayınız.

MEDAŞ Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

MEDAŞ fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Meram Elektrik Dağıtım A.Ş nin remi web sayfasını ziyaret ederek online işlemler penceresinden fatura sorgulama butonuna tıklayınız. Online İşlemler için MEPAŞ internet sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfada aşağıda kırmızı renkle belirtilen tesisat no ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz doldurarak sorgula butonuna tıklayınız.medaş

Tüm alanları eksiksiz doldurduktan sonra MEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi bitirebilirsiniz. Ayrıca yine MEPAŞ sayfasından sorguladığınız faturanızı güncel ve günü geçmiş faturalarınız ödeme butonuna tıklayarak online olarak ödeyebilirsiniz.

MEDAŞ Fatura Sorgulaması İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.