MEPAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MEPAŞ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere yardımcı olacağımız konu MEPAŞ fatura sorgulama işlemi hakkında pratik ve kolay bilgiler içerecektir. MEPAŞ firması Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 il ve 65 ilçede elektrik dağıtım görevini üstlenmektedir. Bizim yardımcı olmak istediğimiz konu ise fatura sorgulama işleminize yardımcı olmaktır. Şimdi de gelelim fatura sorgulama işlemimize;

MEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fatura sorgulama işlemimizi internet üzerinden gerçekleştireceğiz. Bu işlemin amacı ise çok daha kolay ve pratik olmasıdır. Sanal ortam üzerinden sorgulama aynı zamanda zamandan tasarruf etme imkanı da vermektedir. Normal sorgulama işlemlerini direkt olarak alakalı kurumun bayiliğinden gerçekleştirebiliyorduk. Fakat internet sorgulamaları sayesinde artık bu işlemler için o kadar vakit harcamaya gerek kalmıyor. Akıllı telefonlarınızdan dahi bu sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi gelelim MEPAŞ fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığına.

İlk olarak lütfen size vereceğimiz linke tıklayınız. Böylece fatura sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Ardından “Fatura sorgulama ekranına ulaşmak için tıklayınız” butonuna tıklayarak fatura bilgilerinizin istendiği sayfaya yönlendirileceksiniz.

Untitled

Yukarıda gördüğünüz kırmızı kutucuğun içinde yer alan yazıya tıkladıktan sonra aşağıdaki sayfa ile karşılacaksınız.

Untitled

Bu sayfada sizden istenen “Tesisat No” ve “Resimdeki Kod” bilgilerini giriniz ve girdiğiniz bu bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra lütfen “Sorgula” butonuna basınız. Böylece fatura sorgulama işlemini başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Ayrıca sağ üst kısımda yer alan kırmızı kutucukta da görebileceğiniz gibi fatura ödeme işleminizi de online olarak gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

MEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.