Mercedes Benz Fiyat Listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Mercedes Benz Fiyat Listesi

Mercedes Benz

Mercedes Benz yüz yılı aşkın süredir otomobil üreten Alman markasıdır. Mercedes Benz markası iki otomobil üreticisinin birleşmesi ile ortaya çıkan bir markadır. 1890’lı yıllarda Karl Benz, Benz&Cie isimli firması kurulmuştur. 1890’lı yılların sonlarına doğru da Gottlied Daimler de kendine ait olan Daimler Motoren Gesellschaft isminde firmasını kurmuştur.

A-Serisi

Yeni bir tasarım ifadesinin yansıtıldığı A-Serisi duygusal açıdan bir çekicilik, bireysel karakterle de harmanlayıp kompakt araç segmentinde farklı özellikleri kazandıran niteliktedir. Mercedes A-Serisi sportif ve taze tasarımıyla şaşırtmaktadır. Daha fazla tasarım ayrıntısını eklemek amacıyla farklı vurgu noktalarına sahip bir tasarım ve donanım paketlerinden de seçimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Dış görünümü ile yeni neslin tasarımı niteliktedir. Farklı hatlarıyla, dinamik eğri yüzeyleriyle ve Coupe benzeri pencere hattıyla A-Serisinin duygusal-sportif görünümünü karakterize etmiştir. Ciddi ölçülerde değiştirilen oranları ise, daha fazla genişlik ve azalmış yüksekliği ile beraber atletik görüntüsünü desteklemektedir. Mercedes Benz fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Ok biçimindeki ön modülü ve dışa vurumcu radyatör ızgarası ile A-Serisine kendinden emi duruşu ve güçlü görünümünü artırmaktadır. Farklı karakter hatlarına da sahip yan kısmı ve kaslı arka kanatlarında, araç yerinde duruyorken bile ileri bir hareket izlenimini vermektedir. Şık hatlara sahip tavan kenarları da Coupe stilindeki yan çizgileri, ileri doğru yükselen göğüs çizgisi ve uzatılmış, alçak, ince yan pençeleri A-Serisinin sportif duruşunda katkı sağlamaktadır. Genişliği etkili, yatay yapılı arka kısım güç ve atletiklik sergiler. Bu etki de aracın yan kısmına kadar uzamış olan stop ışıklarında net bölünmeyle gerçekleşir. Geceleri de A-Serisini yenilikçi aydınlatma tasarımında etkileyici atmosfer yaratmaktadır.

İç mekan ve tazeleyici sportifliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sportif ortamıyla en yüksek kalitedeki iç mekan ayrıntılarına gösterilmiş olan dikkat ve özenle yaratılmıştır. Yüzeyler, şekiller ve malzemeler ile hep beraber uyumlu, hem görünüş hem dokunuşta en yüksek beklentileri karşılayan beklentileri ve yüksek kalitesi ile birliktelik yaratmaktadır. Kokpit ergonomik olarak biçim ve düzenli bir sportif ortam sağlamaktadır.

Üç koltuk türüyle ergonomik bir konfor sağlamaktadır. Geniş döşeme malzemesi ve renk seçenekleri ile özelleştirme için birçok sayıda seçenek te sumaktadır. Özel paketin bir parçası olarak ARTICO suni deri süslemede gösterge panelde üst kısım veya ışık ve görüş paketinin de bir parçası olan ortam aydınlatma özelliği gibi özellik ve özel donanım seçenekleri A-Serisinin sportif iç mekanını karakterize etmektedir. Donanım serilerine bağlı olarak çeşitli yüksek kalitede süsleme malzemeleri ile havalandırma çıkışlarına, çeşitli kontrol bileşenlerine entegre edilmiştir. Kontrastlı renklerdeki ya da direksiyon, koltuklar, kolçaklar ve kapılardaki malzemeler ile uyumlu olan renklerde çokça kullanılan dekoratif dikişleri de özel bir dokunuş hissi vermektedir. Mercedes Benz fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Her geçen gün araç ve sürücüler yepyeni zorluklara göğüs germek zorunda kalmaktadırlar. A-Serisi de bu durunda gerekli olan donanımlara sahiptir. Çeşitli yenilikçi konfor, emniyet ve destek sistemlerinde kritik nitelikte sayılabilecek durumlarda zamanında verilecek uyarı sistemi vardır ve sürücüleri kötü sonuçlardan korumaktadır. A-Serisinde sürücülere sunulan en önemli özellik birinci sınıf olmasıdır. A-Serisindeki üst düzey özellikleri yalnızca isteğe bağlı olarak donanım ve tasarım serileri ve tasarım paketleri değildir. Araç içerisindeki rahatınızı sağlayan kapsamlı donanımları da üst seviyededir. Bunların da tamamı daha önceleri yüksek konumlardaki araçlara özeldi.

A-Serisinde yalnızca büyüleyici tasarımla değil, navigasyon ve çoklu ortam sistemleri ile de sunulan birçok heyecanla sizlerin kalbini fethedecektir. Her geçen günde araç ve sürücüler yepyeni zorluklara göğüs germek zorunda kalmaktadır. A-Serisi de bunlar için gerekli olan donanımlara sahiptir. Çeşitli yenilikçi konfor, emniyet ve destek sistemleri de kritik olabilecek durumlarda zamanında uyarı vermektedir.

B Serisi

Yeni B-Serisiyle beraber nereye giderseniz gidin her zaman tarzınızı ortaya koyarsınız. Yeni nesil ön ve arka apron için daha dinamik bir tasarıma, çeşitli donanım ve tasarım serileri ve isteğe bağlı olarak seçilebilecek tasarım paketleri, baş ünitesi için geniş bağımsız ekranı, sofistike tasarımlı gösterge paneli ve renkler ile sportif, hiç olmadığı kadar da bireysel özelliktedir. Mercedes Benz fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Aktif yaşam tarzında tam anlamda esnek bir araç gerektirmektedir. Bu araç sınıfında da benzeri olmayan bir yük bölmesi olan B-Serisinde tüm zorluklar rağmen oldukça açıktır. 488 litreye kadar büyük miktarları taşımaya yetecek bir alana sahiptir. İsteğe bağlı olarak da Easy Vario Plus sistemi ile de alan daha da genişletilebilir. Fakat B-Serisi iç konforu söz konusu olduğu zamanda daha da fazlasını sunmaktadır. Donanım kullanılabilirliği, seçili motor ve yapılandırmaya da bağlıdır. Her modelde donanım bilgilerinde daha fazla detaya ulaşabilmeniz mümkündür.

Yeni nesil B-Serisi ile çağın ötesindeki teknolojiyi ve eğlenceyi tek bir çatı altında toplamaktadır. Audio 20 CD ve comand online multimedya özellikleri ile video ve ses, telefon, navigasyon ve interneti yalnızca sezgisel olarak değil, aynı zamanda da 20,3 santimetreye kadar TFT ekranı sayesinde yüksek çözünürlük keyfini yaşamanızı da sağlamaktadır. Donanımın kullanılabilirliği açısından seçili motor ve yapılandırmaya bağlı olarak belirlenmektedir. Mercedes Benz fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür. Birçok sayıda güvenlik sistemi ile değişik, kullanışlı  sürüş destek sistemleri ile de yeni B-serisinde ilk kez sunumu yapılmaktadır. Bunlar, potansiyel bir şekilde tehlikeli olan durumlarda sürücüyü zamanında uyarıp tehlikelerden kaçmasına yardımcı olmaktadır.

Mercedes Benz’den BlueEfficiency, optimum yakıt tüketimi, öncü verimlilik teknolojileri ile emisyon seviyelerini sağlayan yenilikçi önlem paketlerini de taşımaktadır. BlueEfficiency önlemleri aynı zamanda yakıt tasarrufu ve çevre yükünü de azaltmaya yardımcı, kapsamlı araç optimizasyonları olma özelliğini taşmaktadır. B-Serisinde, yakıt tüketimini minimum düzeyde tutmak için ideal aerodinamik özelliklere sahip olan verimliliği oldukça yüksek motorlardan ve enerji yönetimi önlemlerinde de yararlanmaktadır. Mercedes Benz fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Yeni Mercedes CLA

Mercedes Benz modellerinden olan Yeni CLA modeli klasik Coupe oranlarını da sergilemektedir. Yüksek ve dar cam çerçevesi çizgisi, uzun bir kaput ve düz cam yüzeyleri bulunmaktadır. Olağandışı şekilde çarpıcı hatları, hem iç hem de dışarıya doğru kavis verilen yüzeyleri ile beraber yeni CLA modeliyle avangard ve sportif karakterini de kazandırmaktadır. Bir coupe aracın tipik özellikleri olan camlarıdır. Çerçevesi olmayan, krom ya da parlak siyahla çerçevelenen (donanımına bağlı olarak) camları, araca özel bir şıklık ve zarafet havasını da vermektedir. Tavan hattı arkaya doğru pürüzsüz bir şekilde kaymaktadır. Burada da entegre egzoz uçları ve çarpıcı nitelikteki rüzgarlığa sahip olan tamponu karşı konulmaya da final sağlamaktadır. Bir ışık vurgusu da sağlayan, istenirse de bütünüyle Led olabilen arka lambalardaki karakteristik şekiller eşsiz nitelikler kazandırmaktadır.

Yeni CLA’da yenilikçi tasarımı tutarlı şekilde ve aynı zamanda da bir designo mat magno kutup grisi ya da başka yenilikçi olan boya renk seçenekleri de bulunmaktadır. Mevcut olan çok sayıdaki tasarımları ve tasarım konseptleri ve paketindekilerin yanı sıra yeni CLA Coupe’yi geliştirmek ve kişiselleştirmek adına birçok seçenekleri de bulunmaktadır. Dış mekan tasarım konseptinde sportif karakteri araç içi mekana çarpıcı yatay çizgileriyle beraber taşınmaktadır. Bu yüzden dinamik yan hatları da örnek olarak kapı panellerinde yeniden belirmektedir. Kokpitte odak noktası, yenilenen bir kıllı telefon görünümünde olan 20.3 santimetre bağımsız bir medya ekranı da bulunur. Çeşitli tasarım ve tasarım konseptlerinde isteğe bağlı olarak bulunmaktadır. Kenar ve kumandaların çoğu metalik bir yüzeye sahip ve gümüş kromdandır. Ayrıca birinci sınıf hisleri ve dokunuşlarıyla da haz vermektedirler. Kapsamlı alüminyum, karbon-fiber süsleme ve ahşap kullanımı da yeni CLA’da premium kaliteye olan bağlılığın da altını çizmektedir. Entegre görünümde spor koltukları da oldukça özel noktalarından bazılarıdır. On iki renk seçeneğine sahip olan ambiyans aydınlatması da gerçek bir ışık vurgusunu sunmak için isteğe bağlı olarak bulunmaktadır. Mercedes Benz fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Yeni Mercedes GLA

Dinamik, sportif simetrileri ve tam ortaya yerleştirilen üç nokta yıldızıyla beraber çarpıcı önü ile de öz güvenini ve varoluşunu açık bir şekilde dışa vurmaktadır. Ön farlarından başlayan ve arka aksına kadar uzanıp devamını sürdüren tasarım hattı, park halindeyken bile zarif dinamiklerini oluşturarak hareket halindeymiş hissini uyandırmaktadır. İki kanatlı ön panjurlarıyla yapılandırılan motor kaputu, kaslı kaput bombeleri ile aracın ön tarafına oldukça geniş bir görünüm de kazandırmaktadır. Ön panjuru ayrıca birbirini kesmekte olan çizgili görünüşü ile bir ağ ile donatılmıştır. Onun da altında müşterinin seçmekte olduğu aksesuar grubuna bağlı olarak da gümüş renginde, mat, gümüş krom rengi ya da parlak siyah renkte SUV’lerin de vazgeçilmezlerinden olan yeni tarzı alt kaporta koruma demirleri ile de zıtlık oluşturmakta olan siyah renkli jant kollu kaplamalar ve gamzeli yan kapı panelleri yer almaktadır. Mercedes Benz fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Mercedes Benz fiyat listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.