MERSİN AKSAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MERSİN AKSAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Mersin AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi hakkında pratik ve kolaylaştırıcı bilgiler vereceğiz. AKSAGAZ firması 28 Şubat 2008 tarihinden itibaren 30 yıl için Adana, Mersin, Osmaniye, Antakya, İskenderun gibi yerlere doğalgaz dağıtım hizmetini yapan firmadır. Bizim bu yazıda vereceğimiz bilgiler AKSAGAZ firmasının abonesi olarak hizmet alan vatandaşlarımıza doğalgaz fatura sorgulama hizmetleri hakkında yardımcı ve kolaylaştırıcı bilgiler içerecektir.

Mersin AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet çağında yaşamamız ve teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte yaygınlaşan internet uygulamaları sayesinde hayatımız daha da kolaylaşmıştır. En ufak bir işimizi dahi sanal ortamdan halletme imkanına sahibiz. Bizim konumuz olan Mersin AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini de bu yol ile yapacağız. Bu işlemi AKSAGAZ firmasının abone merkezleri ve vezneleri aracılığı ile de yapabilirsiniz. Fakat oluşacak gereksiz zaman kaybının önüne geçmek adına sizlere internet üzerinden yapılan sorgulama işlemini öneriyoruz. Sadece fatura bilgilerinizi kullanarak doğalgaz faturası sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlem için ilk yapmanız gereken yazının bitiminde sizlere verilecek linke tıklamak olacaktır. Böylece AKSAGAZ firmasının sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfa üzerinde aşağıdaki görselde de göreceğiniz üzere sizden birtakım kullanıcı ve fatura bilgileri istenecektir.

Untitled

Bu işlemi isterseniz “Abone Refarans No” ve “Sözleşme No” bilgileri ile yapabilirsiniz yada “Sorgulama Türü” kısmından “TC Kimlik No ile Sorgula” seçeceğini kullanarak TC kimlik numaranızla da yapabilirsiniz.

Untitled

Tüm bu bilgileri doldurarak Mersin AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi tamamlamak için “Gönder” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Mersin AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.