MERSİN TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MERSİN TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Gelişen teknolojyle birlikte haytıımıza birçok yenilik girmiştir. Bu yeniliklerden bir tanesi de internet erişiminin kolaylaşması ve dolayısıyla internet kullanımının yaygınlaşmasıdır. İnternet kullanımının yaygınlaşmış olmasını dikkate alan birçok işletme resmi internet sitelerinde online işlem hizmeti sunmaktadır. Online işlem hizmeti sunan işletmelerden biri de ENERJİSA’dır. ENERJİSA Başkent Bölgesi, İstanbul Anadolu Yakası Bölgesi ve Toroslar bölgesi Olmak üzere bu üç bölgede elektrik dağıtımı hizmeti vermektedir. Toroslar EPSAŞ Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye illerine elektrik dağıtım hizmetini ENERJİSA bünyesinde devam ettirmektedir. ENERJİSA online işlemler sisteminden elektrik fatura sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Mersin Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linki tıklayınız.

Mersin Toroslar EPSAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Mersin Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak ENERJİSA resmi internet sitesini ziyaret ediniz ve online işlemler yazısına tıklayınız. Online işlemler sayfasında işlem yapabilmek için üyelik gerekmektedir. Eğer üyeliğiniz varsa aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen kullanıcı adı ve şifre alanlarını doğru bilgilerle doldurunuz.

karabük enerjisa

Belirtilen alanları doğru bilgilerle doldurarak sisteme giriş yaptıktan sonra fatura sorgulama butonuna tıklayınız ve ilgili alanları doldurunuz. Böylelikle güncel veya günü geçmiş elektrik fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca yine ENERJİSA online işlemler sisteminden fatura tahsilat yazısına tıklayarak elektrik fatura borcunuzu kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz

Mersin Toroslar EPSAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Yaapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.