MESKİ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MESKİ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere anlatacağımız bilgiler MESKİ fatura sorgulama işlemi hakkında bilgiler vermek ve bu fatura sorgulama işlemini kolayca halledebilmeniz için yardımcı ve pratik bilgiler içerecektir. MESKİ yani diğer bir deyişle Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi adından da anlaşılacağı üzere Mersin şehrinde ikamet eden abonelerine su dağıtım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bizim bu yazıda bahsedeceğimiz konu ise MESKİ abonelerinin fatura sorgulama hizmeti hakkında yardımcı bilgiler vermek üzerinedir. Şimdi gelelim fatura sorgulama işlemini nasıl yapabileceğimize.

MESKİ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden gerçekleştirebileceğimiz sorgulamalardan biri de MESKİ fatura sorgulama işlemidir. İnternet sorgulamalarına geçilmesi sayesinde bu tarz işlemleri kolayca halledebilme imkanına sahibiz. Aynı zamanda zamandan da büyük ölçüde tasarruf etme imkanımız bu sayede yer almaktadır. Fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden gerçekleştirerek faturanızın miktarına ve ödeme gün bilgilerine ulaşabileceksiniz. Fatura sorgulama işleminiz için sizlere birtakım bilgiler gerekecektir. Fakat öncelikle aşağıda verilecek linke tıklayarak fatura sorgulama sitesine yönlendirileceksiniz. Bu sayfanın görüntüsüne aşağıda yer alacak görsel ile sahip olabilirsiniz. Sizden istenecek bilgiler ise maddeler halinde verilecektir.

  • Sicil tipi (Şahıs, Şirket, Resmi Daire Abonesi ve Kamu Yararına Faaliyet Gösteren Aboneler)
  • Abone no
  • TC kimlik no

Bu bilgileri ve güvenlik kodu bilgilerini doğru bir şekilde doldurup “Borç Sorgula” butonuna basarak fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Adsız1

MESKİ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.