İstanbul | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Kategori: İstanbul

İSTANBUL LÜTFİYE NURİ BURAT DEVLET HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Merkez: Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi 50.Yıl Mah. 2106 Sokak No:8 Sultangazi / İstanbul Barbaros Hayrettin Paşa (Taşköprü) Semt Pol: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1082 Sok M:4 Taşköprü 500 Evler /İstanbul Telefon: 2125941253 Halk Dilindeki Adı: Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI

İSTANBUL TOPÇULAR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Abdi İpekçi Cad. Yenidoğan Mah. No: 197 Bayrampaşa/ İstanbul Telefon: 2126169812 Halk Dilindeki Adı: Topçular Semt Polikliniği Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI

İSTANBUL YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Belgrad Kapı Yolu No:1 Zeytinburnu Telefon: 2124090202 Halk Dilindeki Adı: Yedikule Gogus Hastalıkları Hastanesi Yedikule Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI

İSTANBUL OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi: Kaptanpaşa Mah. Darulaceze Cad. No:25/27 Okmeydanı-Şişli / İstanbul Darülaceze Polikliniği: Darulaceze Cad. No:51 Okmeydanı-Şişli / İstanbul Gülbahar Semt Polikliniği: Gülbahar Mah. Galata Deresi Cad. No:45 Gülbağ/Mecidiyeköy Telefon: 2123145555 Halk Dilindeki Adı: Ssk Okmeydanı Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI

İSTANBUL SÜLEYMANİYE KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Telsiz Mah. Balıklı Kazlıçeşme Yolu No:1 Zeytinburnu / İstanbul Telefon: 2124986161 Halk Dilindeki Adı: Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Semiha Şakir Doğum Evi Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI

İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Merkez: Halaskargazi Cad. Etfal Sok., 34360 Şişli/istanbul Nişantaşı Semt Pol: Vali Konağı Cad. Poyrazcık Sok. No:31 Nişantaşı/İstanbul Telefon: 2123735000 Halk Dilindeki Adı: Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI

İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Merkez: Yeni Mahalle Efrahim Öztürk Sokak No:1 Silivri/İstanbul Selimpaşa Ek Bina: Selimpaşa Mah. 202. Sok. No: 4/3 Silivri-istanbul Telefon: 2127272100 Halk Dilindeki Adı: Silivri Devlet Hastanesi Silivri Devlet Hastanesi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI

İSTANBUL METİN SABANCI BALTALİMANI KEMİK HASTALIKLARI EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Merkez: Rumelihisarı Cad. No:62 Baltalimanı Sarıyer İstanbul Levent Semt Pol: Levent Mah. Binbir Çiçek Sok. No: 2, 34335 Levent / Beşiktaş-İstanbul Telefon: 2123237075 Halk Dilindeki Adı: Baltalimanı Kemik Hastanesi Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI

İSTANBUL İSTİNYE DEVLET HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: İstinye Caddesi No:98 34465 İstinye – Sarıyer – İstanbul Ayazağa Semt Pol: Şehit İlhan Yurt Sokak No:72 Ayazağa – Sarıyer – İstanbul Telefon: 2123234444 Halk Dilindeki Adı: İstinye Devlet Hastanesi İstinye Devlet Hastanesi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI

İSTANBUL İSMAİL AKGÜN DEVLET HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Dursun Fakih Sok. No:1 Sarıyer-İstanbul Telefon: 2122420665 Halk Dilindeki Adı: Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi İsmail Akgün Devlet Hastanesi için verilen iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

DEVAMI