Mini Fiyat Listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Mini Fiyat Listesi

Mini

Mini, 1959 yılında üretilmeye başlanan ve 1960’lı yılların sembolü olarak gösterilen kült otomobil markasıdır. Mini markası, BMW grubuna ait markadır ve 2001 yılında, BMW bünyesinde geliştirilmiş tamamen yeni 2. jenerasyonu piyasaya sunulmuştur. Bu model de retro tasarım alanında günümüzdeki en başarılı uygulamalardan olmayı başarmıştır.

Mini Cooper 3 Kapı

Mini’de hiçbir zaman gece olmaz. İç tasarımdaki LED ortam aydınlatması ile beraber ışıldamasını da sağlayın. Aracın renk yelpazesinden renk seçimlerinizi kendi zevkinize göre sağlayabilmeniz mümkündür. Aydınlatmayı da ruh halinizle beraber uyumlu bir hale getirin. Yeni Mini, bütünüyle yeni bir dizi güvenlik özelliğini de sunmaktadır. Akıllı sezicileri, en zorlu sürüş durumlarında bile bilgileri temin ederken, özellikleri, çarpışma durumunda genel bir koruma da sağlamaktadır. Otomobili kullanmak oldukça keyifli ve her zamankinden çok daha güvenli bir haldedir. Aracın gelişmiş fren teknolojisi ile kontrolün tümüyle sizde olmasını sağlamaktadır. En yeni nesil olan kilitlenmeyi önleyen fren sistemi de, kaygan yollarda hızla durmanızı sağlamaktadır. Ekonomik fren dağılımı (EBD) fren kuvvetini sürüş koşullarına uygun olarak tekerlekler arasında paylaştırır. Viraj fren kontrolü (CBC) hızlı virajda dönerken dengeyi artırırken Fren Yardımı da süreci hızlandırarak fren mesafesini azaltmaktadır. Mini fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Mini’nin opsiyonel özellikteki runflat lastikleriyle, delinerek lastiğinizde bir patlama meydana gelmeyecektir. Runflat teknolojisi otomobilinizi 80 km/s kadar hızla patlak lastiğinizde sürmeye devam etmenizi sağlamaktadır.

Takviyeli yanaklar ısıya dayanıklı kauçuktan üretilmiştir, özel kasnak geometrisi virajlarda bile basınç olmayan lastiğin kaymamasını sağlar. Lastiğinizi güvenle değiştirebileceğiniz bir yere kadar otomobilinizi sürmeye devam edebilirsiniz. Herhangi bir kaza anında, aracınız anında çevrenizde de bir güvenlik duvarını oluşturmaktadır. Ön ve arkadaki altı adet hava yastığı da yan perde hava yastıkları ile beraber anında açılmaktadır. Emniyet kemerinin gergileri kilitlenip, sizi ve diğer yolcuları da torpido veya ön koltuklardan uzak tutmaktadır.

Mini’de radyatör ızgarası, yeni ek yeri bulunmayan krom çerçevesi ve altıgen tasarımıyla şimdi daha etkileyici bir görünüme sahiptir. Birbirinden bir miktar ayrık büyük dairesel farları, otomobilde klasik yüzüne çarpıcı etkide bulunmaktadır ve parlak krom çerçevelerle tamamlanmaktadır. Kırmızı Ledlerle hafifçe parlamakta olan büyük Start düğmesi, yeni bir maceraya işaret etmektedir. Ten bir dokunuşla Mini’nizdeki canlılığı hissedeceksiniz. Motor devrini aldığı zamanda yola çıkmaya hazırsınız demektir. Geçmiş gelecekle tanışmaktadır. Çarpıcı görünüm sağlamak için klasik dairesel Mini farlara opsiyonel yarı daire Led gündüz farları da eklenmiştir. Bu farlar da tam Led farlara yükseltilebilmektedir.

Mini merkezi gösterge panelinde teknolojik özellikleri ve online hizmet dünyasının kapısına çıkan bir yoldur. Alışılan hız göstergesi de direksiyonun arkasına taşınmıştır. İkonik olan arayüz şimdi de seçtiğiniz radyo tipine bağlı, olağanüstü yüksek çözünürlükte renkli ekrana sahiptir. Kristal berraklıktaki ekran sayesinde eğlence, navigasyon ve Mini Connected gelişen teknolojiye kadar her şeyi kontrol edebilme yetisine sahiptir. Sosyal haberler, müzik, uydu navigasyonu, otomobil içi uygulamalar ve sürüş bilgileri de bunların arasındadır. Ekranların kenarında ise size farklı olayları bildirmek için farklı renklerle yanıp sönen Led bir halka yer almaktadır. Bu halka Mini’nin çarpan kalbidir. Mini fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

En son teknoloji Mini ruhuyla buluşmaktadır. Artık sürüş maceralarınızda sizlere eşlik edecek olan eğlenceli bir arkadaşınız bulunmaktadır. Opsiyonel Mini Connected paketiyle sizleri güncel haberler, sürüş bilgileri, online müzik, otomobil içi uygulamalar ve çok daha fazlasıyla da buluşturmaktadır. Geri görüş kamerası da sizlere otomobilin arkasındaki kusursuz görünümü sağlamaktadır. Hatta park etmenize yardımcı olacak işaretleri de ekrana yansıtmaktadır. Park asistanı bu sayede otomobilinizi park edebileceğiniz bir yer bulmanızı sağlayacaktır. Park etmesinde güç olan yerlerde bile direksiyona dokunmaya gerek kalmadan Mini size kılavuz edecektir. Gördüğünüz gibi ellerinizi kullanmaya hiç gerek yok. Mini merkez gösterge paneli etrafında bulunan Led halka, farklı olaylara tepki gösteriyorken renk değiştirmektedir. Motor devri, müzik sesi, telefon aramaları ve navigasyon bildirimleri bu olaylara da örnek gösterilir.

Mini Cooper S 5 Kapı

Kapıdaki kıvrımları hızlanma ve canlılık hissini yansıtmaktadır ve arasından seçim yapabilinecek bir dizi farklı temalar ile sizlere sunulmaktadır. Motor bölümünde kapak üzerindeki S arması kadar motor kapağında hava kanalları da çarpıcı bir özellik olarak gösterilebilir. Bu motora bir adet yetmeyeceği için otomobilde çift egzoz çıkışı bulunmaktadır. Parlak krom görünümleri ve diğer birçok özellik gibi ön plana çıkmaktadırlar. Mini Cooper S otomobilinize kendi kişiliğinizle uyum sağlayan bir görünüm ve duygu katabilirsiniz. İç ve dış tasarıma yönelik birçok aksesuarı sayesinde, Mini milyonda bir görülecek olan bir otomobil haline getirebilmek için her detayı da düzenlemeniz mümkündür. Krom ya da Black High Gloss renkleriyle sunulmuş olan bu farklı ekstra özelliği, tasarım ruhunun en son Led teknolojisi ile başarılı bir şekilde bir araya getirmiştir. Kelepçelerde bulunan MINI yazısı daha çok stil kazandırırken, beyaz uzun farları, güvenliği daha da artırmaktadır. Mini fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Halkla sebepleriyle dikkatleri üzerine toplayacak ve pistte kullanıma hazır 17 inç jantları ile niyetinizi anında belli edin. Otomobilin yanında yer alıyor olsa bile sportif ve canlı Union Jack havalandırmaları daima dikkat çekici özelliktedir. Bu havalandırmaları, dönüş sinyalinin etrafında parlak ve mat görünümü dikkat çekici bir tasarımla bir araya getirilmektedir.

Mini Cabrio

Maceracı yapıdaki insanlar her an her duruma hazırlıklıdır. Bu nedenle yeni Mini Cabrio’da güvenlik en önce gelmektedir. Yeni, görünmez devrilme kaza sistemiyle, sizi ve yanınızdaki yolcuların korunmaları için tasarlanan bir dizi özellik eklenmiş, en son çözümdür. Bu sayede anın tadını keyifle çıkaracaksınız. Mini fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Mini Cabrio’da iyi geçen zamanınızı isteğe bağlı olarak Always Open Timer özelliğiyle kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellikte otomobili tavan açıl bir şekilde ne kadar süreyle gösterdiğiniz bir anlamda kendinize iyi hissetme sayacını bulacaksınız. Mini logo yansıtma seçeneği, otomobilinize girdiğiniz anda sürücü tarafındaki aynadan bir ışık huzmesi yansıtıp sizi karşılamaktadır. Bunu, sizin için bir ralli çağrısı olarak ta algılayabilirsiniz. Şık mat siyah kapaklarıyla gizlenmiş olan yeni görünmez devrilme koruma sistemi, yolcuları koruman için acil bir durumda saniyeden çok daha kısa süre içerisinde açılmaktadır. Kısaca gizli bir can simididir de diyebiliriz. Son teknoloji Mini ruhuyla oluşmaktadır. Artık sürüş maceralarınızda sizlere eşlik edebilecek eğlenceli bir arkadaşınız da bulunmaktadır. Opsiyonel Mini Connected paketini sizi güncel haberler, sürüş bilgileri, otomobil içi uygulamalar, müzik ve çok daha fazlasıyla bütünleşmeniz için oluşturulmuş bir sistemdir.

Otomobilinizle bir yere gitmektesiniz. Yolculuğunuzun tam ortasında acıktığınızı hissetseniz ya da birisine hediye almayı unuttunuz ya da bir arkadaşınızla beraber bir anda sinemaya gitme kararı verdiniz. Sorun yok. Online arama sistemi ile Mini’nin konforundan ayrılmadan aradığınız her şeyi bulabilmeniz de mümkündür. Müzik Mini’de hiç durmak bilmez. Akıllı telefonunuzda çalma listenize bağlanın, Spofity, Amazon Music ya da Deezer gibi önde gelen Mini Connected uygulamaları ile yeni müzikleri de kolayca keşfetmeyi başarın. Tuneln Radio ile binlerce global radyo istasyonunu da dinleme imkanına sahipsiniz. Artık GoPronuzu Mini kokpitinden kontrol edebilmeniz de mümkündür. Mini içerisine ya da dışarısına takın ve Mini Merkezi Gösterge Panelinin uzağından kaydedin. Bütün Wi-fi özellikteki Go-Pro Hero HD modelleri de desteklenmektedir. Aynı zamanda fotoğraf, video, seri fotoğraf ve hızlandırılmış çekim modları da desteklenmektedir. Yeni Mini Cabrio kesinlikle son derece sorunsuz ve akıcı bir sürüş deneyimini sizlere sunmaktadır. Hafifçe uzun ancak çevik oranları da net bir şekilde belirlenmiş tavan çizgisiyle vurgulanan çok daha aerodinamik silüet oluşturmaktadır. Yani bütün yönüyle şık bir otomobildir. Araçtaki entegre kemer çıkışlarıyla zarif bir şekilde tasarlanan mat siyah kapakları, bu rahatlatıcı güvenlik özelliğine yönelik gizli bir ipucu da sunmaktadır.

Yeni Mini Clubman

Yeni Mini Clubman aynı sizin gibi sosyal açıdan oldukça aktiftir. Etrafla bağlı kalarak diğerlerinden daima öndedir. Opsiyonel Mini Connected paketi de sizi sosyal haberler, sürüş bilgileri, müzik, otomobil içi uygulamalar ve daha fazlasıyla yalnızca Mini’nin yapabileceği şekilde buluşturmaktadır. Mini Merkezi gösterge paneli de teknolojik özellikler ve online hizmetler dünyasına açılan penceredir. Şık bir yüksek çözünürlükte renkli ekranı ile simge haline gelen dairesel arayüz içerisinde yer almaktadır. Net görüş açısı sağlayan bu ekran, navigasyondan eğlenceye ve Mini Connected gelişen teknolojisine kadar her şeyi kontrol altına almaktadır. Mini Head Up Display ile gözlerinizi yoldan hiç ayırmayın. Ön camın ön tarafında şeffaf bir panel yükselmektedir ve sürüş verilerini yolda görüş hizasının hemen altında yansıtmaktadır. Bazen en basit şeyler çok önemli bir hale gelmektedir. Sert fren yapmak gerekiyorsa, paha biçilmez file kabin içerisindeki yolcuları bagaj bölümünde başı bol dolaşan her türlü eşyalarınızı korumaktadır. Mini fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Siz de Mini araçlarından birine sahip olmak istiyorsanız Mini fiyat listesine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilmeniz mümkündür.

Mini fiyat listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.