MUĞLA MUSKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

MUĞLA MUSKİ SU FATURA SORGULAMA


Günümüz koşulları altında işlemlerimizi internet üzerinden pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İnternetin günümüzdeki bu denli artan kullanımı ile birlikte kurumlarda bireylerin daha kolay işlem yapabilmeleri açısından online uygulamalar hizmete sunmaktadır. Bizlere sunulan bu online uygulamalar sayesinde kurumlara giderek uzun kuyruklarda beklememize gerek kalmamaktadır. Ayrıca bireysel online hizmetler sayesinde yaşanan karışıkların da önlenmesi amaçlanmaktadır. Bu durum içerisinde Muğla Belediyesi de online uygulamaları ile vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Bu yazımızda sizlere Muğla MUSKİ su fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sayesinde Muğla ilinde yaşamakta olan bireylerimiz su fatura sorgulama işlemlerini kolaylık ile yapabileceklerdir.

Muğla MUSKİ Su Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Muğla MUSKİ su fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan ekran üzerinden sizden istenmekte olan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde girdiğiniz takdirde su fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tıklama işlemizden sonra ekran üzerinde, öncelikle ekranın sol tarafında bulunan seçenekler arasından, ‘Normal Borçlar’ seçeneğine tıklayınız. Ardından, borç sorgulama tipinden, TC kimlik numarası, sicil veya vergi numaranız ile işlem ya da abone numarası ile sorgulama işleminizi yapmak istediğinizi seçiniz. Sonrasında ‘Devam Et’ butonuna tıklamanız gerekmektedir. Son olarak, seçmiş olduğunuz borç sorgulama tipine göre bilgilerinizi ekrandaki ilgili yerlere girmeniz gerekmektedir. Devamında ‘Ara’ butonuna tıklayınız.

12

 

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra, Muğla su fatura sorgulama işleminiz için sisteme girebilir ve sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Muğla MUSKİ Su Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

  • İrem Aktay 22 Haziran 2016 19:01

    Muğla Kötekli’de oturuyorum. Su faturası vermesi ve parasını istemesi kolay tabii. Ama bu sıcakta suları kesmeniz ve saat 5te mesai sonu yapmanız, benim gibi bir çok insanın da bu halde olmasını nasıl açıklayacaksınız? Çalışma yapıyorsanız bilgi verin. Bu kadar insan evimizde ihtiyaçlarımızı karşılayamazken en azından bir açıklama hak ediyoruz. Kuyudan veya depodan su mu çekelim? Böyle bir zorunluluğumuz olsa ondan da para istersiniz.

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.