NE KADAR EMEKLİ MAAŞI ALIRIM? | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

NE KADAR EMEKLİ MAAŞI ALIRIM?

SGK ne kadar emekli maaşı alırım işlemini gerek SGK’dan bilgi alarak, gerekse sanal ortamda kendi bilgilerinizi kullanarak kolaylıkla yapabilmekteyiz. Artık birçok kurumda olduğu gibi SGK işlemlerinde de ne zaman nerede olursanız olun, SGK idaresine gitmeden birçok işleminizi internet sitesi üzerinden öğrenebilir ve kontrol edebilirsiniz. Bizde size bu anlamda SGK ne kadar emekli maaş alırım işleminin nasıl olduğunu anlatarak nereden ve nasıl yapıldığı hakkında yönlendirici ve kolaylık sağlayıcı bir sistem olarak çalışmaktayız.

Emekli maaşınızı hesaplayabilmek için; işe başlama tarihi, malullük ya da iş gücü kaybının olup olmadığı gibi bilgiler gerekli olmaktadır. SSK emekli maaşı hesaplamada en önemli kriter ilk kez SSK’lı olarak işe giriş tarihidir. Staj döneminde ve çıraklık eğitimi görme süresinde yapılan sigorta işlemi buna dahil değildir. Emekli maaşını sorgulama işlemini yaparak maaş bilgilerinize ve maaşınızdan yapılan kesintilere kolayca ulaşabilirsiniz.

SSK Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?

SGK üzerinden emekli maaşı hesaplama işlemi için yazımızda sizi yönlendirme amaçlı uzantılar ekleyerek yardımcı olmaya çalışacağız. Sorgulama ve hesaplama işlemleri bu uzantılar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu işlemleri adım adım görsellerden yararlanarak anlatmaya çalışacağız.

Hesaplama işlemini gerçekleştirebilmek için TC kimlik numarası, SSK sicil numarası, baba adı, nüfusa kayıtlı olunan il ve ilçe bilgileri ile doğum tarihi bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir. Gerekli kutucuklar doldurulduktan sonra ‘sorgula’ kısmına geçebilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra SSK emeklilik hesaplama işleminizi SGK resmi sitesi üzerinden gerçekleştirmiş olacaksınız.

SSK Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım İçin TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?

SGK üzerinden emekli aylığı hesaplama işlemi için görselimizin altında vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız. Açılacak olan sayfada ok işareti ile gösterilmiş olan gerekli bilgileri yazınız ve sorgulama işlemine geçiniz.

Bu işlemleri yaptığınızda BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işleminizi SGK resmi sitesi üzerinden gerçekleştirmiş olacaksınız.

BAĞ-KUR Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?

SGK üzerinden emekli aylığı hesaplama işlemi için görselimizin altında vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız. Açılacak olan sayfada ok işareti ile gösterilmiş olan gerekli bilgileri yazınız ve hesaplama işlemine geçiniz.

Bu işlemleri yaptığınızda Emekli Sandığı emekli aylığı hesaplama işleminizi SGK resmi sitesi üzerinden gerçekleştirmiş olacaksınız.

Emekli Sandığı Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.