NEVŞEHİR BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

NEVŞEHİR BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Teknolojinin çok hızlı bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesiyle birlikte hayatımız giderek daha da kolaylaşmaya başladı. İnternet hizmetleri çok geniş bir yelpazeye yayıldı ve en ufak bir işimizi dahi internet üzerinden yapabilir hale geldik.

Bizim bu yazıda sizlere anlatacağımız Nevşehir Belediyesi su fatura sorgulama işlemini de çok kolay ve basit bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Su fatura sorgulama işlemini fatura bilgilerinizle birlikte Nevşehir Belediyesi su fatura ödeme noktalarından da yapabilirsiniz. Fakat bu işlem oldukça zahmetli ve gereksiz zaman kaybına sebep olacak bir işlemdir.

Bu yüzden sizlere su fatura sorgulama işlemi için E-Belediye hizmetini öneriyoruz. Böylece hem normal sorgulama işlemlerinde oluşan gereksiz zaman kaybından kurtulmuş olacaksınız hem de bu işlemi akıllı telefonlarınızdan dahi kolay ve basit bir şekilde halledebilme imkanına sahipsiniz. Şimdi gelelim Nevşehir Belediyesi su fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığına;

Nevşehir Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu fatura sorgulama işlemi için sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece Nevşehir E-Belediye sistemine yönlendirileceksiniz. Bu sayfa üzerinde aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi 2 şekilde sorgulama yapabilmektesiniz. Bunlardan ilki “Kayıtlı Kullanıcı Girişi” ve diğer bir seçenek ise “Kullanıcı Girişi (Hızlı Ödeme)” seçeneğidir.

Untitled

Üyelik sistemine kayıtlı iseniz sol taraftan kullanıcı girişi yaparak, eğer sisteme herhangi bir üyeliğiniz bulunmamakta ise sağ taraftaki Sicil No veya TC Kimlik No bilgilerini doldurarak her 2 sistem için de “GİRİŞ” butonuna basarak Nevşehir Belediyesi su fatura sorgulama işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Nevşehir Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.