ORDU FINDIKGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ORDU FINDIKGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Son yıllarda ülkemizde doğalgaz kullanımı artmıştır. Bu kapsam içerisinde, vatandaşlarımız doğalgaz faturalarını merak etmektedir. Online işlemlerin artmış olduğu bu dönemlerde, doğalgaz fatura borcu sorgulama işleminizi internet üzerinden kolaylık ile yapabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz bu durumlar içerisinde Ordu ilinde yaşamakta olan bireyler doğalgaz fatura borçlarını internet üzerinden öğrenebilme imkanına sahiptirler.

Bu yazımızda sizlere Ordu FINDIKGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında sizlere verecek olduğumuz bu ayrıntılı bilgiler sayesinde sizlerde, FINDIKGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden yapacak olduğunuz birkaç basit işlem ile gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden yapacak olduğunuz bilgi girişlerinizi doğru ve eksiksiz yapmanız gerekmektedir.

Ordu FINDIKGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Ordu FINDIKGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak yapmanız gereken, yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekran üzerinden öncelik ile, ‘Sorgulama Türü’ kısmından ‘Abone No İle Sorgula’ ya da ‘TC Kimlik No İle Sorgula’ seçeneklerinden işlem yapmak istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Abone numaranız ile işlem yapmak isterseniz, ‘Abone Referans No’ ve ‘Sözleşme No’ bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bilgi girişlerinizi tamamladıktan sonra, uygulama üzerinde görmüş olduğunuz güvenlik kodunu ilgili kutucuğa doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemlerinizden sonra Ordu doğalgaz fatura sorgulama işleminiz için ‘Gönder’ butonuna basmanız gerekmektedir.

12

TC kimlik numaranız ile işlem yapmak için ise sadece TC kimlik numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

12

 

Gerçekleştirmiş olduğunuz bu adımlardan sonra, FINDIKGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Ordu FINDIKGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.