OSMANİYE AKSAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

OSMANİYE AKSAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Aksagaz Dağıtım A.Ş.’ye 28.02.2008 tarihinden itibaren otuz yıl süreyle Adana, Mersin, Osmaniye, Antakya, İskenderun, Tarsus, Ceyhan, Dörtyol, Toprakkale, Payas, Karayılan, Sarıseki, Denizciler, Bekbele, Nardüzü, Azganlık, Yumurtalık, Belen ve Kadirli şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesinde doğalgaz dağıtım faaliyeti yapmaktadır. Aksagaz Dağıtım A.Ş.’de bir çok kuruluş gibi internet üzerinden abonelerine işlem yapabilme imkanı sağlamaktadır. Aksagaz Dağıtım Anonim Şirketinin resmi web sayfasından yapabileceğiniz online işlemler şunlardır: Ön abone müracaatı, borç/fatura sorgulama, abone durum sorgulama, üyelik ve tesisatçı firma girişi işlemleridir. Osmaniye AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapmak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

Osmaniye AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Osmaniye AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Aksagaz Dağıtım Anonim Şirketi’nin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler penceresinden borç/fatura sorgulama yazısına tıklayınız. Açılan fatura sorgulama penceresinden aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen sorgulama türü, abone referans no, sözleşme no ve güvenlik kodu alanlarını doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurunuz.

osmaniye aksagaz

Kırmızı renk ile belirtilen alanları eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak Osmaniye doğalgaz fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. AKSAGAZ resmi web sayfasında borç tahsilat sistemi henüz bulunmamaktadır. Ancak birçok bankaların online hizmet sistemi aracılığıyla faturalarınızı kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Osmaniye AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.