PTT FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

PTT FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere PTTCELL kullanıcıları için fatura sorgulama işlemi hakkında birtakım önemli bilgiler vereceğiz. PTTCELL bir cep telefonu operatörü olarak hizmet vermektedir. Fakat altyapı olarak AVEA sistemine bağlı olduğu için fatura sorgulama işlemi de bu sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sizlere vereceğimiz bilgiler PTT fatura sorgulama işlemini daha kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Yazının devamında fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi verilecektir. Lütfen verilecek adımları dikkatli bir şekilde takip ediniz.

PTT Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fatura sorgulama işlemini isterseniz herhangi bir PTT Müdürlüğünden gerçekleştirebilirsiniz. Fakat PTT fatura sorgulama işlemini bu şekilde gerçekleştirmeniz sizlere çokça zaman kaybettirir. Biz bu işlemi online olarak sorgulamanızı öneriyoruz. Çünkü hem çok kolay hem de pratik bir işlem olup sizlere büyük ölçüde zaman tasarrufu da sağlayacaktır. Bu işlemi nasıl yapabileceğiniz ile ilgili bilgiler verecek olursak;

İlk olarak sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Linke tıkladıktan sonra PTTCELL sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada Online İşlemler sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir.

Untitled

Fakat Online İşlemler Merkezi şifreleme sistemiyle çalışmaktadır. Şifrenizi temin etmek için telefonunuza *952# yazıp arama tuşuna basarak şifrenizi ücretsiz olarak anında öğrenebilirsiniz. Şifrenizi temin ettikten sonra yine aynı sayfa üzerinden cep telefonu ve şifre bilgilerinizi girerek “Giriş” tuşuna basmanız gerekmektedir.

“Giriş” butonuna basıp Online İşlemler sistemine giriş yaptıktan sonra fatura sorgulama işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

PTT Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.