RİZE BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

RİZE BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Rize Belediyesi su fatura sorgulama işlemi hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler ışığında fatura sorgulama işleminizi basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Rize şehrinde yaşayan vatandaşlarımız için bu sorgulama işlemi 2 şekilde yapılabilmektedir. Bu sorgulamalardan ilki Rize Belediyesi’nin fatura ödeme noktaları ya da Rize Belediyesi’ne ait alt bayilerden gerçekleştirilebilir. Fakat bu işlem çokça vakit kaybına sebep olabilir. Bu yüzden sizlere çok daha basit ve pratik bir su fatura sorgulama işlemi bulunmaktadır.

Rize Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet çağında yaşamamız sebebiyle en basit işlemi dahi sanal ortam üzerinden gerçekleştirme imkanına sahibiz. Bizim işlemimiz olan Rize Belediyesi su fatura sorgulama işlemini daha kolay bir şekilde yapabilmeniz için sizlere internet üzerinden sorgulamayı öneriyoruz. Böylece su faturası sorgulama işlemini kolay ve pratik bir biçimde halledebileceksiniz. Böylece klasik sorgulama işlemine göre oluşacak gereksiz zaman kaybının da önüne geçmiş olacaksınız. Şimdi gelelim su fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığına;

Bu işlemi yapabilmek için ilk olarak sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece Rize Belediyesinin “Online Tahsilat” sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Bu sayfada istenilen tek bir basit abone bilgisi ile su fatura sorgulama işlemini basitçe yapabileceksiniz.

Untitled

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi “Abone No” bilgisini doldurup “Göster” butonuna basarak su faturası sorgulama işleminizi başarıyla yapabilirsiniz.

Rize Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.