RİZE ÇORUH EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

RİZE ÇORUH EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

TEDAŞ’ın özelleşmesi ile birlikte ülkemizde bölgelerin elektrik sistemi belirli elektrik dağıtım şirketleri tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Karadeniz’de ise Çoruh Aksa EDAŞ bu bölgemizdeki elektrik dağıtımı ile ilgili altyapı, bakım ve onarım hizmetleri ile vatandaşlara hizmet vermektedir. Artık elektrik faturanız ile ilgili faturanızın gelip gelmediğini, ne kadar geldiğini ve buna benzer pek çok sorularla uğramanıza gerek kalmamıştır. Çünkü teknolojik gelişmelerle birlikte artık elektrik borcu sorgulaması yapmak ve elektrik borcunuzu internet üzerinden gerçekleştirmeniz imkan sağlanmaktadır.

Rize Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi ile artık Çoruh Aksa Elektrik resmi sitesi üzerinden sitesinden online olarak yapalabilmeniz mümkündür. Online işlem merkezinden üye girişi ile birlikte elektrik aboneliğiniz ile ilgili birçok işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Rize EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi ile Rize ilimizde bulunan aboneler elektrik fatura ve borç bilgilerinizi görebildiği gibi online endeks bildirimi yapabilirsiniz. Ayrıca online hizmetleri ile işlemleri gerçekleştirmek için üyelik ücretsiz olup, internet sitesi üzerinden kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Önceden kaydınız bulunuyor ise kullanıcı bilgileriniz sayesinde sisteme giriş yapmanız mümkündür. Rize Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi gerçekleştirebilmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Rize Çoruh EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Rize Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini Çoruh Aksa Elektrik resmi sitesi üzerinden birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik dağıtım şirketlerinden bazıları abonelerinin abone no, T.C. kimlik no ya da sayaç no gibi bilgileri ile üyelik yaptırmadan ya da herhangi bir şifreye gerek duyulmadan işlemlerin yürütülmesini sağlarken bazıları ise abonelerinin online elektrik fatura sorgulama işlemleri için online işlem sistemine üye olmaları sonucunda işlemlerini yapmalarına imkan tanınmıştır. Bu sorgulama işlemi içinde üyelik bilgileri gereklidir. Rize elektrik fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Ardından açılan sayfada E-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz istenmektedir. fırat edaşBilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra “Giriş” butonuna tıklayınız.fırat edaş1 Bu adımları uygularsanız Rize Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz.

Rize Çoruh EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.