RİZE KARADENİZGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

RİZE KARADENİZGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Son zamanlarda hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisi de doğalgazdır. Doğlagaz kullanımı ülkemizde artarak kullanım alanını genişletmektedir. Bu durumda, vatandaşlarımız doğalgaz fatura borcu sorgulama işlemleri için kurumlara gitmelerine gerek kalmamaktadır. Çünkü aynı zamanda teknoloji çağını yaşamakta olduğumuz bugünlerde işlemlerimizi online olarak gerçekleştirebilmekteyiz. Rize ilinde yaşamakta olan vatandaşlarımız da doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini, sunulan online hizmetler sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Bu yazımızda sizlere Rize KARADENİZGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi online olarak nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında sizlere verecek olduğumuz bu bilgiler sayesinde sizlerde KARADENİZGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca sorgulama işleminizden sonra dilerseniz fatura ödeme işleminizi de güvenli bir şekilde kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

Rize KARADENİZGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Rize KARADENİZGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminiz için öncelik ile yazımızın sonunda sizler için paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekran üzerinden ilk olarak ‘Sorgulama Türü’ kısmından işlem yapmak istediğiniz seçeneği seçmeniz gerekmektedir.

İşleminizi 2 farklı yolla yapabilirsiniz. Dilerseniz, ‘Abone No İle Sorgula’ ile, abone referans no ve sözleşme no bilgilerinizi uygulamadaki ilgili yerlere yazmanız gerekmektedir. Bilgi girişlerinizi tamamladıktan sonra, ekranda görmüş olduğunuz güvenlik kodunu ilgili kutucuğa yazmanız gerekmektedir. Son olarak KARADENİZGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminiz için ‘Gönder’ butonuna basınız.

12

Dilerseniz de, işleminizi TC kimlik numaranız ile yapabilirsiniz. Bu işleminiz için TC kimlik numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

12

 

Gerçekleştirmiş olduğunuz bu işlemlerden sonra, KARADENİZGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Rize KARADENİZGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.