SAKARYA SASKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SAKARYA SASKİ SU FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Sakarya SASKİ su fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. SASKİ, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmektedir. Sakarya şehrinde yaşayan kişilerin su abonesi olarak kullandığı miktarın fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Su fatura sorgulama işlemi için önümüzde 2 sorgulama türü bulunmaktadır.

Bu sorgulama metodlarından ilki SASKİ bayilikleri ve genel merkezi üzerinden yapılan sorgulama işlemidir. Bu işlemi fatura bilgilerinizle birlikte alakalı birime giderek gerçekleştirebilirsiniz. Fakat çok daha az vaktinizi alacak bir yöntem de bulunmaktadır. Su fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Yazının geri kalan kısmında internet üzerinden Sakarya su fatura sorgulama işlemi hakkında birtakım bilgiler vereceğiz.

Sakarya SASKİ Su Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden su faturası sorgulama işlemi çok daha basit ve pratik bir işlemdir. Ayrıca SASKİ bayiliklerinden yapacağınız su fatura sorgulama işlemlerine göre çok daha az vakit almaktadır. Bu yüzden sizlere internet üzerinden yapılan su fatura sorgulama işlemini tavsiye ediyoruz.

İnternet üzerinden sorgulama işlemi yapabilmek için lütfen yazının bitiminde verilecek linke tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfanın görüntüsüne hemen alt kısımda ulaşabilirsiniz.

Untitled

Yukarıda da gördüğünüz gibi “Abone Numaranız” ve “Doğrulama Kodu” bilgilerini doldurup “Sorgula” butonuna basarak Sakarya SASKİ su fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Sakarya SASKİ Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.