SAMSUN SASKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SAMSUN SASKİ SU FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Samsun SASKİ su fatura sorgulama işlemi hakkında kolaylaştırıcı ve pratik bilgiler vereceğiz. SASKİ yani Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi, Samsun şehrinde yaşayan vatandaşlara su dağıtım hizmetiyle görevlidir. Bizim bu yazıda vereceğimiz bilgiler SASKİ abonesi olan kişilerin su fatura sorgulama hizmetleri ile ilgili bilgi vermektir. Su fatura sorgulama işlemini 2 şekilde yapabilirsiniz. Bunlardan ilki SASKİ bayilikleri ve vezneleri üzerinden su fatura bilgilerinizle birlikte yapacağınız sorgulama işlemidir. Ancak biz sizlere internet üzerinden su fatura sorgulama sistemini öneriyoruz. Çünkü bayilikler üzerinden yapacağınız sorgulama işlemi çokça zamanınızı alacaktır. Bunun yerine sanal ortam üzerinden E-Belediye uygulaması ile su sorgulama işleminizi çok daha kolay be basit bir şekilde yapabilme imkanına sahipsiniz. Şimdi gelelim Samsun SASKİ su fatura sorgulama işlemi hakkında bilgiler vermeye.

Samsun SASKİ Su Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Su fatura sorgulama işlemini yukarıda da bahsettiğimiz gibi internet üzerinden gerçekleştireceğiz. Böylece klasik sorgulama işlemlerinde hem oluşan gereksiz zaman kaybının da önüne geçmiş olacağız hem de herhangi bir yere gitmeden su fatura sorgulamayı gerçekleştirebileceğiz. Bu sorgulama işlemini akıllı telefonlarınızdan dahi yapabilirsiniz. Sorgulama işlemi için ilk olarak sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. SASKİ su fatura sorgulama sayfasının bir örneğine hemen alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

Untitled

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere kırmızı kutucuk içerisinde yer alan “Abone No” bilgisini doldurup “Borcumu Sorgula” butonuna basarak sorgulama işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun SASKİ Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.