ŞANLIURFA URFAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ŞANLIURFA URFAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Doğalgaz fatura sorgulama işlemi de diğer fatura sorgulama işlemleri gibi internet üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede vatandaş ayağına gelen hizmetten memnun kalmaktadır. Şanlıurfa URFAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemleri de bunlardan sadece birisidir. Bizde bu sorgulama işlemi nasıl yapılıyor bunun hakkında bilgilendirme yapacağız. Fatura sorgulama işlemi için bir şifreye ya da bir siteye üye olmanıza gerek yok. İstenen bilgilerin eksiksiz ve doğru biçimde girilmesiyle sorgulama işlemi tamamlanacaktır. Size vereceğimiz bilgilerle fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Şanlıurfa URFAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılıyor?

Şanlıurfa URFAGAZ doğalgaz fatura sorgulamanızı URFAGAZ Doğalgaz Dağıtım Şirketi’nin web sitesinden yapabilirsiniz. Sorgulama için yapmanız gereken yazının sonunda verdiğimiz web linkine tıklamaktır. Bu linke tıkladığınızda karşınıza iki sorgulama türü çıkacaktır. Bu sorgulama türlerinden ilki abone numarası ile sorgulama, ikincisi T.C. kimlik numarası ile sorgulamadır.

Abone No İle Fatura Sorgulama

Sorgulama türlerinden abone numarası ile sorgulama seçeneğine tıkladıysanız yapmanız gereken abone referans numaranızı ve sözleşme numaranızı girmenizdir. Daha sonra güvenliğiniz açısından verilen kodu girip “Gönder” sekmesine tıklamalısınız.

Adsız

T.C. Kimlik No ile Fatura Sorgulama

Sorgulama türlerinin ikincisi olan T.C. kimlik numarası ile fatura sorgulama seçeneğinde sizden istenen tek bir bilgi vardır. Bu bilgi de T.C. kimlik numaranızdır. Eksiksiz ve doğru biçimde girdiğinizden emin olduğunuzda güvenlik kodunu giriniz. Son işlem olarak Gönder sekmesine tıklayınız.

Adsız

 

Şanlıurfa Urfagaz doğalgaz fatura sorgulamanızı size verdiğimiz bu bilgiler doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra sisteme girmeniz dahilinde fatura borcunuzla ilgili tüm bilgilere ulaşacaksınız.

Şanlıurfa URFAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.