SASKİ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SASKİ FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere SASKİ fatura sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkından bilgiler vereceğiz. İnternetin gelişimi ile birlikte artık birçok işlemi pratik ve kolay bir şekilde yapmaktayız. Bu sayede uzun süre bekleyeceğimiz kuyruklarda beklemeyerek zamandan tasarruf sağlamakta birçok evrak işi ile uğraşmak zorunda kalmıyoruz. Bu gelişime sebep veren faktör ise kamu kurum ve kuruşlarının yeni uygulamaları hayata geçirmesidir. Sorgulama işlemlerinin internet üzerinden yapılıyor olması bu uygulamanın bir sonucudur. Böylelikle hizmeti vatandaşın ayağına götürerek onların kolay bir şekilde işlerini internet aracılığı ile yapmasını sağlamıştır. SASKİ fatura sorgulama işlemi de bunlardan sadece birisidir. SASKİ Samsun su ve kanalizasyon işleri ile ilgilenen bir bölümdür.Bu sorgulama işleminizi yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda rahatlıkla yapabilirsiniz.

SASKİ Fatura Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

SASKİ, Samsun Büyükşehir Belediyesi Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne bağlıdır. Bu sorgulama işlemi de bu kuruma ait olan internet adresinden yapılabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda abone numaranızı girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Ardından yapılması kutucukta yazılan rakamları boşluğa yazarak güvenlik doğrulaması yapılmalıdır.

Adsız

Yapılması gereken son hamle ise ‘sorgula’ kutucuğuna tıklamaktır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler sırası ile yapıldığında, tüm bu gerçekleştirilen adımlardan sonra SASKİ fatura sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra fatura ile ilgili tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

SASKİ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.